Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt olyan aki a Pharaoh...

Van itt olyan aki a Pharaoh nevű játékkal játszik? Tudna segíteni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 22:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
mostanában nem játszottam vele, de régen elég sokat játszottam vele. Ha gondolod, szívesen válaszolok a kérdéseidre.
2011. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Annyi lenne a gondom, hogy letöltöttem hozzá egy magyarosítást innen: [link]

Feltelepítettem, de belépek a játékba és kilép azzal az üzenettel, hogy valami hiba történt és ezért leállt a játék. Magyarosítás nélkül elindul, de nekem úgy sokkal nehezebb a játék.

A másik meg az, hogy feltelepítem hozzá a Cleopátrát, de nem indul el, mert valami hiba van. De egyik sem indul el. (Ez régebben volt, most már inkább nem rakom fel a Cleot.)

2011. aug. 16. 23:56
 3/29 anonim ***** válasza:

a részletesebb információ sem mond semmi értelmeset, hogy miért lépett ki a játék?


Egyébként leszedem én is a játékot és megnézem nálam összeomlik-e(de szerintem már csak holnap). Esetleg kompatibilitást állíthatnál hátha azzal működik.

2011. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
ok, megvan a válasz. A magyarosítás telepítője írja, hogy csak enhancement pack-kal működik. Ezt leszeded,felteszed a játékra, UTÁNA magyarosítod a játékot és kész is. Nekem teljesen jól fut nem omlik össze, és a magyarosítás is megy.
2011. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nekem még így is kilép. Esetleg hogyha elküldenéd az oldalt, ahonnan letöltötted a packet, megköszönném.
2011. aug. 17. 14:49
 6/29 anonim ***** válasza:

[link]


újratelepítetted a játékot? Esetleg lehet még az hogy más az oprendszered (az enyém XP SP3) mint az enyém és ez kavar be.

2011. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
hmm.. végül nekem is elszállt, több fórumon azt írják hogy a magyarítás a szar, szal valszeg keresni kell egy másikat vagy angolul játszani vele.
2011. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Tudom mi a ,,probléma".

Egyedi küldetéseknél semmi gond, ott nem lép ki, csak akkor amikor a történelem megkezdése-be lépek, akkor lép ki. Úgy hogy csak egyediekkel tudok játszani, de végül is nem baj, legalább magyar. :)

2011. aug. 17. 15:28
 9/29 anonim ***** válasza:

na, sikerült megcsinálnom. mielőtt a magyarosítást felteszed vedd följebb a felbontást és működni fog.


kipróbáltam, működik egy pályát végigcsináltam és nem lépett ki.

2011. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Na végre, így már nekem is jó. :) Nagyon köszönöm!

Egyébként mit tudok csinálni, hogyha támad az ellenség, van is vagy 5000 harcosom, de mindegyik fél? És nem elég a moráljuk?

2011. aug. 19. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!