Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen fajta gyilkosost ismertek?

Milyen fajta gyilkosost ismertek?

Figyelt kérdés
Kacsintós, éjszakás, mindegy, csak írjátok le nagy vonalakban a szabályait
2011. jún. 7. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

ojan h van 1 revolver minel tobb lovetu es beleteszunk 1 golyot megforgatjuk a tarat es racsapjuk a fedelet vagyis nem tudjuk h hanyadik helyen van a golyo

es ako adig lojuk egymast mig el nem kapjuk a golyot es az egyik ki nem nyul

2011. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kac-kac
2011. jún. 7. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs irnák én de nem értem a kérdést játék kell vagy mi bocsi tényleg!
2011. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a játék
2011. jún. 8. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:

kérdezö vok akkor mafia,godfather széria

de még most se értem a kérdést!

2011. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tudok egy nagyon jót, de csak nagy társasággal /min. 10 fő/ működik. Az a lényeg, hogy tegyük fel, h. vagyunk 11en. Egy ember a játékmester, ő nem játszik. Írunk cetliket, annyit ahányan vagyunk mínusz játékmester, tehát esetünkben tizet. A cetlik közül kettőre GYILKOS, egyre FELÜGYELŐ, az összes többire POLGÁR felirat kerül. Leülünk egy körbe, és a játékmester elkezd kitalálni egy történetet /nem kell h nagy durranás legyen/ aminek úgy kell befejeződnie h leszáll az este. Ilyenkor a játékmestert kivéve mindenki elalszik /lehajtja a fejét, becsukja és eltakarja a szemét/ , majd a játékmester felszólitja a gyilkosokat, hogy ébredjenek fel /legjobb ezt is történetbe szőni/. Miután a gyilkosok megtudták egymásról, EGYSZERRE ki kell találniuk hogy kit öljenek meg az alvók közül, aztán egyszerre rámutatnak. Ha ez sikerül, az áldozat meghalt /de a mesternek még nem szabad megmondani, majd "reggel"/, a gyilkosok visszamennek aludni. Ezután felkel a felügyelő, és rámutat egy játékosra, a játék mester pedig egyértelműen igennel vagy nemmel /csak fejmozdulat, nem szabad beszélni/ megmondja, hogy a játékos gyilkos-e. Ezután a felügyelő is megy aludni, majd ha már mindenki alszik, a játékester felébreszt mindenkit és közli ha valaki meghalt, ha igen, hátrébb ül és nem szólalhat meg többé. Ezután a játékosok tanakodni kezdenek, hogy kik lehetnek a gyilkosok, és a történethez hozzászőve beszélhetnek szabadon. Ha ez megvolt, egy szavazás indul. A kör összes /kivéve halott vagy elüldözött/ játékosára lehet szavazni, hogy ő-e a gyilkos. Aki szavazatot kap, mondhat még egy-egy védőbeszédet a sorrend a legtöbb szavazattól a legkevesebbig megy, majd aki CSAK EZEK közül a legtöbbet kapja, elüldözik a városból. Ezután előlről kezdődik, és újra eljön az éjszaka.... Nagyjából ennyi, néhány tipp: a felügyelő felfedheti magát és a gyilkosokat is, ha tudj. a polgárok vagy hisznek neki, vagy nem. /a cetlit megmutatni nem szabad/ ha mindkét gyilkost elüldözték, tehát a következő éjjel nem történik gyilkosság, a játéknak vége van. Remélem értelmesen le tudtam írni, ha nem, nyugodtan írj emailt.
2011. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok, bocsi, csak itt van normálisabban leírva:

hu.wikipedia.org/wiki/Gyilkosos

2011. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!