Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

2011. máj. 14. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hang nem ártana + kicsit jobban figyelj rá hogy hol van harc éppen.
2011. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem értelmetlen
2011. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.


Mondjuk Multy FPS játékról értelmes videót nem igen lehet csinálni XD


De a képminőség nagyon jó.

2011. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 1. Válaszoló építő kritikáját. A második válaszoló, valószínüleg aberált. Kedves 3., kicsit jobban tájékozódj :)
2011. máj. 15. 18:19
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja, és persze az 1. kommentelőt like oltam :)

És, neki üzenném, hogy itt a második videóm

http://www.youtube.com/watch?v=Ci9pzz2ccxY&feature=youtu..

2011. máj. 15. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Megfogadom a tanácsod.


Légyszíves világosíts fel hogy egész pontosan,mi értelme van annak hogy fel veszed ahogy egy MP FPS játékban rohangálsz körbe-körbe egy pályán?


Bemutatod a játékot?Akkor hol vannak a teknikai információk?

-ki fejlesztette

-mikor jelent meg

-mennyien játszák

-milyen jellegű játék

-milyen játék elemeket,módokat tartalmaz..stb,stb


Vagy azt mutatod be hogy milyen szuperul fut a játék a gépeden?Akkor miért nincs feltüntetve a konfigod amin futtatod?


Vagy azt mutatod be milyen jól játszol,milyen szuper magas szintű karid,fegyód van?


Sajnos tényleg nem értem mi a célja,értelme az ilyen videóknak.


A 2. videód pedig még jobban összezavart.Most ott az a lényeg hogy milyen szuper profi módon csináltál ki valakit?Vagy poénos videónak szántad,hogy milyen vicces ahogy alá durrantottál a csávónak?Hát nem nevettem :X

Kellett volna?


Most komolyan nem szemtelenkedek,csak megfogadom a tanácsod és tájékozódok.Kérlek világosítsd fel sötét elmém.

2011. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, kérlek szépen. Eme videók nem képviselnek különösebb tartalmakat. Nem volt szándékom ismertetni a játékot, vagy netalán magamat fényezni.


Május 5. -én a videó alanya, névszerint a Team Fortress 2 egy új frissítéssel bővűlt. Ennek célja, hogy a játékosok fel tudják venni a cselekményeiket, egy programmal, amely magában a játékban kapott helyet, nem valami külső program (mind pl.: Fraps). Ezeket a videókat be lehetett nevezni különféle kategóriákban, amik győztesei egy ún. Saxxy díjjal gazdagodnak.


Bevalomm, nem neveztem. Nem az volt a célom, hogy indúljak, hisz teljesen esélytelen, hogy egyáltalán jó helyezést érjek el. Az első próbálkozásom ez volt. Tudom, a videó szánalmas, kezdetleges, vágása nem is minősíthető. Mindazonáltal, sok dologban választ kaptam, s örültem annak, hogy sikerűlt feltöltenem (nomeg, hogy kaptam érte achievementset).


A második videó, szerintem egy fokkal jobb. Bár, elég rövid, a megkérdezettek által, jónak minősített.(Eredetileg, annak kellett volna megnyilvánúlnia, hogy egy überes medicet és heavy-t egyszerűen megkerülök, és a másik oldalról likvidálom őket)Elnézést, ha valami módon esetleg összezavartalak a videómmal.


UI.: Az egész net tele van rosszabbnál rosszabb videókkal, köszönhetően ennek a tf2 -es frissítésnek. Én, az első videómat privátra raktam, hogy még csak véletlenűl se bosszantsak életfáradt embereket, egyedűl azokat, akik kíváncsiák rá, és megnézik ezt a kérdést. Remélem mindent megválaszoltam. (Válaszokat várom)

2011. máj. 16. 14:42
 8/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg, még most is kapom a válaszokat, hogy milyen jó a felvett videó képminősége. Én se értem, pedig a játék, nem fut full grafikán. (Biztos nagyobb a youtube elsimítása)
2011. máj. 16. 14:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Így már érthető.Ha oda írod a videóhoz hogy ennek az új frissítésnek a tesztelése máris másabb (számomra).Csak azért ne rakd privátba mert én nem értem a lényegét az ilyen videóknak,megbántani nem akartalak.Csak elmondtam a véleményem :x


A képminőséget én is említettem hogy szép.Azzal tényleg nincs gond.Nagyon jó minőségű videó.

2011. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!