Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

2011. júl. 5. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm bocsi nekem nem tetszik. Kicsit olyan bugyután viselkedsz. Ha elképzelem,hogy műsort vezetsz a MusicPlus-on ,akkor kiráz a hideg,biztosan nem nézném.
2011. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg bugyután viselkedsz, ahogy az első írja, de szerintem annyira nem reménytelen. Nekem úgy tűnik egyrészt zavarban vagy, másrészt meg mintha alig bírnád visszatartani a nevetést. Kicsit fura...Az arcod alig látszik a fény miatt, és elég érdekesen oldalról vesz a kamera. Csinálj egy újat,amin ezeken változtatsz, és szerintem rögtön más lenne..
2011. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát nem kéne igy vigyorogni, jó ha mosolyog az ember a tv képernyőn de ez sok. és a beszédeden is van mit javítani.

meg idegesítő h annyit kapálózol a kezeddel.

2011. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem küldted el, szerintem vedd fel újra. Nem tűnsz butának, de ezen a videón eléggé úgy viselkedsz valószínűleg az miatt, mert zavarban vagy. A beszédről nem tehetsz, de tényleg lenne rajta mit javítani. Ne haragudj, ha megbántottalak, nem az volt a célom!
2011. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!