Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért gyártanak ilyen brutális...

Miért gyártanak ilyen brutális és agresszív játékokat?

Figyelt kérdés

Ennek mi a célja ? Mir ejó ez ? Ennek a játéknak mi a lényege ?


[link]


2011. ápr. 4. 17:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
utolsónak : Ha nem értesz hozzá, minek szólsz bele ? Neked az idióta játékok valók ! Maradj is benne.
2011. ápr. 5. 22:53
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te még többet foglalkozol a játékkal, mint én. Még a múltkor írtam hogy jó játék, max 5 percig kiélvezem és kész. De te még mindig ezzel foglalkozol, miközben mindenki sz@rik rád.

Fogd már fel hogy egy ilyen játéktól senki sem lesz gyilkos és deviáns. Ez csak nektek egyszerű gondolkodású embereknek a mániája:)

2011. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Sztem meg TE nem értesz hozzá kérdező, és igen az ilyen idióta játékok IS tetszenek nekem (nem csak azok, de mindegy). Egyébként pedig TE miért vagy még mindig benne? Ha nem tetszik ne játsz vele oszt jó van, csinálj mást, ha pedig semmi más dolgod nincs mint ezen háborogni akkor kib@szotul irigyelek.

Na csá

2011. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nektek tetszik mert primitív idióták vagyok, nem lehet semmi ami tetszhetne benne egy normális embernek, mert csak brutális észtelen agresszió van benne. Én nem játszom vele, csak próbáltam megkérdezni, hogy mi értelme van ilyen gagyi, igénytelen zombi gyilkológéppé formáló gonosz játékokat csinálni.
2011. ápr. 7. 15:36
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyi értelme van mint a kérdésednek: semmi, de arra jó hogy röhögjön rajta egyet az ember.
2011. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz kérdező

Ez ilyen játékok pont hogy az agresszió levezetésére valóak, nem arra, hogy még idegesebb legyél. Ha még idegesebb leszel tőlük, akkor egyébként is egy beteg állat vagy.

2011. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
az elején van egy kik.rt figyelmeztetés, hogyha nem akarod nézni az erőszakot, zárd be a játékot. gondolkozzál már el légy szíves.
2011. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
ilyeneken lehet le vezetni magadba a sok feszültséget :D
2011. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja épp azért jok mert feszültség oldók :DD
2011. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Igazad van!

Pont az ilyen játékoktól IS,lesznek a gyerekek agresszívak!

Gondoljatok már bele!

Ha egy gyerek nem tudja,hogy létezik gyilkosság stb..,akkor honnan tudná???

Megmondom:

Hírekből,agresszív filmekből,és agresszív JÁTÉKOKBÓL!!!!!!!

Akinek meg ez bejön,szíve joga,mindenki azzal játszik amivel,ez a játékgyártók felelőssége meg a szülőké is,hogy megengedik a gyereknek!

Mennyit változott a világ 15-20 éve még Super Marioztam,mert az volt,most meg CoD és a többi gyilkolós játék!

És Kérdező ne foglalkozz sokakkal,hisz aki szereti az nem fog neked igazat adni,aki meg nem szereti az meg valószínű,hogy igazat ad neked! A mai generáció nagy része már csak ezt ismeri. A Super Marion egyesek már röhögnek(sajnos..) Ha megkérdezel egy fiatalt 10 emberből 8-9 imád lövöldözni!

És hiba mondom én ezt,aki ezen játékokat imádja az belefog ebbe a hozzászólásomba kötni,és valószínűleg le fog pontozni!

De Kedves Kérdező MEGNYUGTATLAK!

AZ EMBERISÉG NEM CSAK FIATALOKBÓL ÁLL! Van más,érettebb korosztály is!

Üdv: Egy 22 éves srác!

2012. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!