Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az igaz hogy PS2re nem gyártan...

Az igaz hogy PS2re nem gyártanak több játékot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 18:27
 1/5 A kérdező kommentje:
és ha nem miért nem?
2010. jún. 14. 18:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gyártanak is, akkor is már csak keveset. Azért, mert régi hardver, van nála jobb modernebb is.
2010. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fejlesztők szép lassan átálnak a PS3-ra,de úgy tudom még jön pár PS2 játék is,mert a gép jó és van kereslet a játékokra.
2010. jún. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 clint ***** válasza:

én a ps3 megjelenésekor hallottam, hogy 2010ig gyártanak, szóval vagy nemsokára abbamarad, vagy még talán beveszik a karácsonyt...

Egyébként logikus, mert a játékok ára az uj konzolokon csökken... Lehet ps3as játékot 6-70 ezerésrt venni, és az kicsit gáz, hogy a ps2es game meg 10ezer, olcsóbban nem adhatják mivel már annyira nem veszik, és nem is éri meg nekik a gyártás... Ez kb olyan volt, hogy ma megvszünk egy dvd-t 500 ft-ért, de egy üres videókazi kerül 500 ftba...

Régen 2-3 ezerbe került egy film videón... ha még mindig gondolnának a videósokra, akkor mennyi lenne egy videókazi??? igy van a pssel is, az xbox-al is.

2010. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal 2012-ben is fog egy pár játék megjelenni PS2-re
2011. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!