Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hany éves kortól ciki ha pl....

Hany éves kortól ciki ha pl. Bakugan, YuGiOh vagy Ben 10 játékokat játszunk?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés de érdekel.
2011. márc. 12. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
12+
2011. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
szerintem meg 11-től :D
2011. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
mar alapbol ciki ha ilyensmit jatszol, kornak semmi koze
2011. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

6-66-ig játszhatsz vele. Persze, hogy mivel játszol, megmutatja milyen vagy. Nem azt kell szégyellni, ha gyerekes játékkal játszol, hanem, ha lelkileg igénytelennel.

Hogy ne sértsek senkit, képzelj el pld. egy VV játékot. Fúúj...

2011. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Én elég nagy yugioh-s körbe tartozok mindanyiunk 20 év körüliek. De én szlovákián lakok, nálatok inkább a hatalom kártyái az elterjedtebb. Én már voltam vb-n német országban. Ott nagyon sokan játszanak 10-től 40 eves korig nők is. Ha érdekel akkor nyugodtan játsz, én 2002 ota játszok, és sok mindent ennek a játéknak köszönhetek, rengeteg ismerőst barátokat és a barát nőmet is. Veszíteni nem veszíthetsz semmit sem. Vagy ott a Magic az idősebbeknek való.



Lehet találtok pár nyelvtani hibát benne, bocs de szlovák vagyok.

2011. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ne érdekeljen h ciki e, azzal játssz amivel szeretnél :)
2011. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Speciel a Bakugan egy jó játék......lenne, ha nem kis dedós golyókkal kéne nyomatni. Ha erősítésre kártyákat használunk, mért ne lehetnének a szörnyek is kártyák? A játék jó, de a kivitelezés szar. A animált szériáknak a sztorija pedig minden dedót túlszárnyal.


A Ben10-t nem tom hogy képzeled el. Veszel egy karórát, rá egy homokórát, és az egészet zöldre fested? :D Régen énis csináltam (xD) ilyeneket, de az 13 évesen volt.


Ami pedig a Yugioht illeti, nos én 18 vagyok, de sose láttam ég JOBB fantasy kártyajátékot mint ez. Stratégia, logika, észjárás, stb. Nem értem hogy mért kell cikizni másokat emiatt. A városunkban van egy kisebb klub, 20-an vagyunk, ahol jáccani szoktunk. A legfiatalabb 13, de a legöregebb 27 éves. Tehát vagyunk rendesen. Sztem az, aki kicikizi azt, aki Yugiohzik, semmit se tud róla, csak néhány homályos magyar nyelvű emléket, amit még 10 éves korában látott az RTL Klubon. A Yugiohnak van Japánban a 3. legnagyobb Fan tábora (a 2. a Naruto, és nem vicc, az első a Pokémon :D)

És mellesleg már minden szörnynek van Effectje, mostmár a Normal szörnyek a ritkák. Bet esse tudtátok mi? :D


U.I.: Sokan kérdezik, ha ennyire szeretem, mért süllyedek le odáig, hogy igazi kártyákkal jáccok? Mért nem gépen nyomom? Azért mert ott ált. meg kell szerezni a ,,jobb" (mert 2000 győzelem után jó ha kapsz egy Darkworld Thorns-t. -.-)

kártyákat, itt pedig pár forintért olyan paklit rakhatok össze, hogy megverném Kazuki Takahashi-t :D

2011. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Előző, eszembe jutott még egy kiegészítő dolog, hogy megválaszoljam a ,,pár forintért" kijelentésemet :)


Na nézzük. Vegyük példának a Kaiba's revenge Power of Chaos játékot. Sőt, menjünk tovább: minden játék Match Duel, azaz 3 menetes, és ha ebből kettőt megnyersz, tied 3 (nem feltétlenül új ) kártya. Ha vesztesz 2-t, nem kapsz semmit. Egy duel átlagosan 20 percig tart. Tehát öszzevetve 60 perc. A mostani áram árak szerint 60 perc az kb 0.10 fillér. 31x0.10 fillér, az kb.31 forint. És ez csak a számítógép, ha naponta csak egy órát nyomod. És a többi háztartási cikket nem is számoltam. Tehát naponta jáccol egy meccset, azaz 1 órát, az 31 plusz forint. 31x31 az OVER 9000 összeg, csak a gépért. És nem is biztos, hogy a 93 kártya közül mind ,,NEW". Ja, és a legfontosabbat még nem is mondtam: ezek csak szar retro lapok, non-Effect, vagy remek Fúzió lehetőségek, és egy kombo, amire az egész pakli támaszkodik. Manapság már senkit se lehet elverni egy retro, Kombo nélküli paklival.



Ha a Holdfényteamröl rendelsz,délelőtt, akkor még aznap délután, ha délután, akkor másnap délelőtt/dél körül telefonálnak hogy megjött a megrendelés, és ált. már másnap küldik. Egy átlagos pakli 2-3 ezerbe kerül, 1000 forintos szállítási díjjal, és átlagban 40 plusz egy Super/Ultra esetenként Ghost ritkaságú lapot tartalmaz, 100%-OS ESÉLLYEL! És meg tudod nézni a neten milyen lapok vannak benne! És ezek igazi kombo paklik! A legújabb a 12-es, Dragunity Legion, az azelőtti a Machina Mayhem. Sárkány, és Gép szörnyek vannak benne, ha csak latinul tucc, akkor is tuni fogod melyik melyiknben.


Összefoglalva:

Ha gépen jáccol, kapsz egy hónap alatt 9000 Ft-ért 93 kártyát, ebből mindegyiknek van legalább egy párja. Tehát kb 38-40 különböző Retro-s szar, és nem viheted magaddal sehova.


Ha igazival jáccol, kapsz 2 nap alatt 4000 forintért 41 kártyát, ebböl mind különbözik, (ha nem, akkor annak stratégiai oka van, de nem túl gyakori) és bárhova magaddal viheted.


Nyertem :)

2011. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%

bakuganozni 5 éves kor felett ciki

ben 10-es játékkokkal 8 éves kor felett

Yugiyo-val pedig 4 éves kor felett

2011. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak magyarországon ilyen begyöpösödöttek.Rohadtul nem gáz pl TCG-vel játszani semmilyen korban.Mondjuk komolyan soha nem Yugioh-ztam,de mostanság MTG-vel játszom,és pl Sárkánytűben 13-tól 40 éves korig vannak játékosok.Kétség kívül van akin látszik,h ez az élete,de vannak jól szituált arcok is,akiknek esetenként még barátnőjük is van.=D
2011. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!