Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mely játékokban van a legkomol...

Mely játékokban van a legkomolyabb grafikai erőszak (pl. lerepülő végtagok)?

Figyelt kérdés

Nem összetévesztendő a Manhunt és társai-féle borzalmas kivégzésekkel. És persze, ne ezen legyen azért a hangsúly; egyáltalán nem vagyok annyira elmebeteg, mint amennyire a kérdés alapján asszociálhatnátok :), csak szerintem sokkal látványosabb ha nem csak egy test esik össze mindenféle változás nélkül. (A sors fintora, hogy az életben pl. egyáltalán nem bírom még a vért sem...)


Példaképpen említhetem a F.E.A.R.-t: alapjában véve inkább a vér az, ami meghatározó, de egy-egy jól irányzott shotgun-lövéssel ízekre lehet kapni az ellenséget.


Jah és a Postalról hallottam már, sőt, próbáltam is a második részét. Az szerintem inkább vicces volt mint az antikrisztus földi megnyilvánulása, ahogyan egyébként általában szokás emlegetni.


2011. jan. 11. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Prototypeban elég szépen szét lehet vágni az embereket :)
2011. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Fallout 3-ban is igen röpködnek a végtagok ha ügyes van, lehet egy-két instant lefejezést kiosztani ha jól célzol (vagy jól használod a VATS-ot).
2011. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dead Space...
2011. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de kíváncsi vagyok még egy-kettőre! (Amennyiben van rá lehetőség, nem feltétlen a legújabbakat szeretném olvasni, mert kétmagos proci híján nem valószínű hogy bármi esélyem is lenne őket futtatni.)
2011. jan. 13. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Call of duty 5 ahoz nem kell olyan nagy gép..
2011. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!