Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legkomolyabb Rainbow...

Phoney kérdése:

Melyik a legkomolyabb Rainbow Six rész?

Figyelt kérdés
Nekem most a valósághűség számítana, szóval ilyen R6-Vegas típusú "elkezdek gyógyulni küldetés közben" baromságokat nem szeretnék. Elhiszem hogy jó játék, de nekem most minél jobb és komolyabb SZIMULÁCIÓ kellene. (Ha más játék magasan veri a R6 sorozatot ebben, az is érdekel. Nem gond, ha több éves.)
2010. ápr. 14. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a SWAT4 -et ajánlanám. Ami most kapható LV csomagbann abban benne van a kiegészítö is. Az alapjátékban több mint 20 , a kiedészítöben pedig 7 pálya van. Ez egy 2006 os remekmü. A játékban mi egy SWAT os elit egységnek vagyunk a vzetöji, és itt kell likvidálni a teroristákat. Ami jó hogy ha a pl. lábon lönek akkór sántitani fogsz ha kezeden akkór rosszabb lessz a célzás stb.. (fólytatom)
2010. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt a fólytatás: Rendkívül sok fegyver, és gránát található meg benne. Ami nagy erény még hogy nem muszály ölni. Ha bedobunk egy darázsfészek gránátot a szobába(vagy bármi mást) nem halnak meg tölle csak témferegnek. Ekkór odamehetünk és egy gyorsbilincsel megbilincselhetjük. Ugye ezért megjutalmaznak és plusz pont jár... A játéknak van egy multiplayer es része is ahól a játék összes (kicsit igényeknek átalakított) pályán a SWAT, és a Terroristaként küzdhetünk. Itt is számtalan módot találhatunk pl.:team deadmatch , Bomba hatástalanítás, Vip kiséret (egy embert kell A pontból B be juttatni, a terroristáknak ezt megakadályozni) és még sok minden. (folytatom)
2010. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt a fólytatás: Mindent összevetve ez egy rendkíül jó játék és mielött 2006 ra gondólnál : Igen a szerverek még mindig tele vannak. Egyépként a szerveren sem föleg az ölésért megy a harc hanem a megkötözésért amiért 2 (deadmatch esetén) 5 pont jár. Ráadásúl nagyon jó érzés mikór valakit megkötözöl. Az nagyon megalázó tud lenni . Hát még ha téged :D minden esetre ez egy nagyon jó játék és jó szórakozást hozzá (én 2 évig játszottam vele) UI: bocs h ilyen hosszú lett. És igen mind a 3 komment az én írásom=) Szivesen : DeRiL #D
2010. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem, a YouTube alapján jónak néz ki:)
2010. ápr. 17. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!