Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film, amiben nincs...

Van olyan film, amiben nincs erőszak sem trágár beszéd, és mégis igazi jó film?

Figyelt kérdés

Vagy ismersz olyan netes oldalt, ahol az ilyen "kincseket" tartják számon? Elegem van már az ismerőseim által ajánlott bosszúra éhes félzombi hősökből meg a véres undorító horrorfilmekből, szörnyekből, élienekből stb. ... Tud valaki írni olyan filmet (esetleg rajzfilmet), ami tényleg megállja a helyét? Lehet kaland vagy családi vagy spirituális vagy bármi, csak ne legyen benne erőszak, drog, vér, szörnyek ... és hasonló marhaságok?

Köszönöm


2011. aug. 21. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Ajánlanám a Másnaposokat de abba van káromkodás meg 1 meztelen jelenet.


Ilyen filmeket max: Gyerekeknek szóló filmekbe találsz vagy rajzfilmekben.

2011. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket biztosan ajánlanám:

Felforgatókönyv

Hacsi, a leghűségesebb barát

A pincérnő


És megértem, hogy teljesen eleged van az erőszakos és trágár filmekből.

Amúgy vannak erőszakmentes bűnügyi filmek, amelyek szerintem iszonyú érdekesek, talán azt is megnézhetnéd:

Felícia utazása

Sötétkamra

2011. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre szerintem Jim Carry filmjei mind mind megfelelnek nem?


Dumb és Dumber, Hantaboy, :)

2011. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

És még egy régi nagy kedvencemet hadd ajánljam:

Little Voice (habár ebben van némi szabadszájúság, de nem öncélúan, és egy nagyon szép, megható film)

2011. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2011. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Titanic,Karácsonyi Lidércnyomás,Halott menyasszony

A kedvenceim! :) Mindegyiket figyelmedbe ajánlom,és a Halott menyasszonynak a címe ne tévesszen meg,mert az egy gyönyörű szerelmi történet! :D

A végén majdnem sírtam! :) A Titanic-on pedig rendesen sírtam.

A Karácsonyi Lidércnyomás pedig inkább csak egy fantasy-musical,remek hangulattal.

Remélem tudtam segíteni kedves kérdező! :)

14/F

2011. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Ilyen filmeket max: Gyerekeknek szóló filmekbe találsz vagy rajzfilmekben."


Ha ezt gondolod, akkor még nem láttál igazán jó filmet. Csak 1-2 példa: Holt költők társasága, A békés harcos útja ... ezeket és az ehhez hasonló filmeket tartom én értékes filmeknek. Azokkal a (szerintem) haszontalan filmekkel ellentétben amik negatív érzelmeket keltenek benned, ezek "felemelik a lelked", és ha egyszer megnézed őket olyan hatással lesznek rád, amire sokáig emlékezni fogsz.


Igen, a vígjátékok is jók, de arra rá lehet keresni a google-n is.


Szóval ha valaki ismer ilyen filmeket, vagy tud honlapot ahol fel lehet lelni ezen filmek címét, akkor kérem írjon.

Köszönöm

2011. aug. 21. 21:52
 8/15 anonim ***** válasza:

Titanic,Karácsonyi Lidércnyomás,Halott menyasszony

A kedvenceim! :) Mindegyiket figyelmedbe ajánlom,és a Halott menyasszonynak a címe ne tévesszen meg,mert az egy gyönyörű szerelmi történet! :D

A végén majdnem sírtam! :) A Titanic-on pedig rendesen sírtam.

A Karácsonyi Lidércnyomás pedig inkább csak egy fantasy-musical,remek hangulattal.

Remélem tudtam segíteni kedves kérdező! :)

14/F

2011. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"

"Ilyen filmeket max: Gyerekeknek szóló filmekbe találsz vagy rajzfilmekben."


Ha ezt gondolod, akkor még nem láttál igazán jó filmet. Csak 1-2 példa: Holt költők társasága, A békés harcos útja ... ezeket és az ehhez hasonló filmeket tartom én értékes filmeknek. Azokkal a (szerintem) haszontalan filmekkel ellentétben amik negatív érzelmeket keltenek benned, ezek "felemelik a lelked", és ha egyszer megnézed őket olyan hatással lesznek rád, amire sokáig emlékezni fogsz.


Igen, a vígjátékok is jók, de arra rá lehet keresni a google-n is.


Szóval ha valaki ismer ilyen értékes filmeket, vagy tud honlapot ahol fel lehet lelni ezen filmek címét, akkor kérem írjon.

Köszönöm"

2011. aug. 23. 21:29
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
2011. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!