Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film, amiben nincs...

Van olyan film, amiben nincs erőszak sem trágár beszéd, és mégis igazi jó film?

Figyelt kérdés

Vagy ismersz olyan netes oldalt, ahol az ilyen "kincseket" tartják számon? Elegem van már az ismerőseim által ajánlott bosszúra éhes félzombi hősökből meg a véres undorító horrorfilmekből, szörnyekből, élienekből stb. ... Tud valaki írni olyan filmet (esetleg rajzfilmet), ami tényleg megállja a helyét? Lehet kaland vagy családi vagy spirituális vagy bármi, csak ne legyen benne erőszak, drog, vér, szörnyek ... és hasonló marhaságok?

Köszönöm


2011. aug. 21. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Banános Joe!


Amúgy szerintem a Bud Spencer&Terence Hill filmek ilyenek. Az, hogy minden részben szétvernek egy kocsmát meg egy rakat rosszfiút, szerintem nem minősül erőszaknak. Bud Spencer mondta is egy interjúban, hogy direkt nem folyik soha vér, a pofonok célja csak a poén és a szórakoztatás.

2011. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Avatar!
2011. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy csodálatos elme

Esőember

2011. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Távkapcs

Megint 17

Fiúk az életemből

Grease

Flashdance

Kapj el, ha tudsz

Az ügyfél

Tucatjával olcsóbb

Büszkeség és balítélet(a minisorozat)

Bazi nagy görög lagzi

Legénybúcsú

Magas barna férfi felemás cipőben

Segítség, felnőttem!

2011. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, manapság film nincs ilyen, viszont sorozat rengeteg.

Tudom ajánlani pl. A palota ékkövét, A királyi ház titkait, meg A Silla királyság ékkövét. Egy trágár szó sem volt a 60 epizód alatt. Nagyon szeretem, igazi történelmi dráma. :)

2011. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!