Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SanAndreasban mi az a kód...

GTA SanAndreasban mi az a kód amivel az utolsó pályára ugorhatunk?

Figyelt kérdés
Egy haveromnak az unokatesója beírta de közben, mire el akartam kérni tőle ellopták a telóján.A kód a telón volt SMS-be kapta. Lécci segítsetek.
2011. jan. 11. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kamu nincs ilyen kód.
2011. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs ilyen, hogy az első válaszoló írta, ez úgy hülyeség ahogy van.
2011. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
egyátalán te hogy akarsz a san adreasba az utcsó pályára menni amikor az GTA az 1 nagy free run game szóval nincs pálya hanem te mész ha van kedved csinálni a küldetéseket. ezért amit írsz az 1 akkora nagy baromság h leszakadt az agyam amikor megláttam
2011. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ja gondolom a telót azér loptál el mer náza titkos az a kód és nem juthat illetéktelen eszekbe:DXD
2011. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%-os mentésről hallottál már kérdező?
2011. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De van lyen ód s szabadon használahat és láttam is hogy új város volt úőj cuccok és új autók meg minden.És ugyan az a verzió csak az övé épp kóddal.
2011. jan. 13. 17:21
 7/16 anonim ***** válasza:
Az nem kód hanem MOD nem mindegy.
2011. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Modot viszont már láttam ilyet, sajnos a címét nem tudom, és hogy őszinte legyek, a weboldal címe sem jut eszembe, de mintha valamiféle-fajta CLEOmod lenne.
2011. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kód, nem mód amit be kell gépelni.
2011. jan. 15. 18:44
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, előbb tanulj meg írni...


"De van lyen ód s szabadon használahat és láttam is hogy új város volt úőj cuccok és új autók meg minden.És ugyan az a verzió csak az övé épp kóddal."



És az MOD.

Egy kód nem képes egy egész mapot megváltoztatni.

És persze a GTA-k nem pályákból állnak.

Free run game az egész. Oda mész ahova akarsz.

De persze küldetést csinálni így is muszáj, ha nem akarsz mindig meghalni, ha a város másik részére úszol.

Meg alapból hülyeség kódokat használni, én nem szoktam.

Hülyeség volt kitalálni az egész kódolást, nem tudom ki találta ki, de ő tönkretette a játékhangulatot.

Mivel pl.: beírjuk azt a kódot, ami végtelen hp-t ad, akkor már is unalmas a játék.

A hülye kódot tönkreteszik a játékokat, amik amúgy izgalmasok lehetnének, de hiába...

Én nem szoktam soha semmikor semmilyen dolog miatt kódot használni.

Én megdolgozom a cuccokért, fegyverekért, házakért.

Higyjétek el kódok nélkül sokkal élvezhetőbb a játék.


Ezt üzenem legfőképp a kérdezőnek, aki az összes küldetést végig akarta ugrani, csak mert lusta végigcsinálni őket.

Ennyit szerettem volna.

2011. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!