Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondolsz a "Amnesia: The...

Mit gondolsz a "Amnesia: The Dark Descent" PC-s játékról?

Figyelt kérdés
Minden olyan embernek érdekel a véleménye akár hosszú akár bármilyen aki játszott már vele vagy ismeri.:D
2010. dec. 20. 19:30
1 2
 11/14 anonim válasza:

Van xfire-d? Ha van akkor vegyél fel:

>>>>>> dui3zr

2011. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nincs xD csak skypeom van meg msn-em
2011. ápr. 27. 20:11
 13/14 anonim válasza:

Én is kipróbáltam de nem találtam ijesztőnek.

(mielőtt valaki beszólna hogy miért nem)

Azért mert én nem tudok olyan dolgoktól félni amiket a nagy büdös sötétségtől nem is látok és olyan hangja van mint aki éppen hányni készül :P

2011. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szedj le hozzá magyarítást mert csomó mindent a jegyzetekből fogsz megtudni pl hogy mi hol van elrejtve merre kell menni hasonlók... amúgy kurv@ parás játék (toltam a fear 1,2,3at a penumbrat(amit szintén ez a csapat fejlesztett), főleg ha sötétben tolod 5.1 el vagy valami jófajta fülessel. a grafika nem a leg szebb de nem panaszkodok rá mert a hangulat az megvan és a hanghatások nagyon jól ellettek találva! :D
2011. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!