Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondolsz a Crysis 2-ről?

Mit gondolsz a Crysis 2-ről?

Figyelt kérdés
Én megmondom őszintén: nem tetszik. Valahogy nincs meg az az érzés, mint ami az egynél. Bár még nem sokat játszottam vele, nem hiszem hogy végigfogom vinni...
2011. márc. 25. 20:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Na 1 óra játékidő elég volt ebből....az év csalódása számomra....
2011. márc. 25. 21:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az elsővel nem játszottam, de a 2-t most vettem meg xboxra, azt tolom multiban, és számomra zseniális, nagyon élvezem
2011. márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gagyi lett, gyenge grafika, élvezhetetlen a multi.
2011. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, sokkal lineárisabb, a grafika nagyon keveset változott az első részhez képest (sőt, ha az első részt felmoddoljuk akkor az szebb mint a második rész), de viszont sokkal akciódúsabb, a történet is érdekesebb, interaktívabb.
2011. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem az első rész után pont a történet az, ami nem tetszik...
2011. márc. 26. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az igaz, hogy teljesen más feelingje van, mint az 1-nek, de akkor is egy leírhatatlanul zseniális game. Én személy szerint nem sajnálom a 40000 Ft-ot a Nano Edition-ért.
2011. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dymo ***** válasza:
Én az egyet nagyon unalmasnak találtam,kb 3 óra után úgy döntöttem hogy ennyi elég is volt. Vettem egy új laptopot,és gondoltam kipróbálom mit tud a gép,felraktam hát a Crysis 2-őt,és egyáltalán nem bántam meg! Eddig az év legjobb játéka,nincs más jó szó rá: EPIC . A zenétől kezdve a robbanásokon át... Egyszerűen k*rva jó! Az irányítást is nagyon eltalálták benne. Eddig 2011 legjobb FPS-e. ( Nem multiztam,úgyhogy csak a kampányról mondtam véleményt )
2011. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!