Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondolsz a "Amnesia: The...

Mit gondolsz a "Amnesia: The Dark Descent" PC-s játékról?

Figyelt kérdés
Minden olyan embernek érdekel a véleménye akár hosszú akár bármilyen aki játszott már vele vagy ismeri.:D
2010. dec. 20. 19:30
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nagyon hangulatos és izgalmas játék, főleg ha követed a sztorit és elolvasod a dolgokat.


Ja, és ha félsz a sötétben akkor egy tökéletes terápia. :P

2010. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

hehe xD hát..ha angolul van akk hiába olvasom el a játékban a sztorit ha nem értem:S


ahm és miylen? élménydús? nem unalmas? MENNYIRE IJESZTŐ?:DDDDD

2010. dec. 20. 19:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát valami fantasztikus lehet! Sajnos konzolon játszom, pc csak net,stb, úgyhogy ez kimarad, igazán sajnálom, mert hosszú idő után egy valóban minőségi horrornak tűnő játék. :(
2010. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ahm engem a vélemények is érdekelnek, h mi a nehéz, mi a jó, mi az ami nem annyira jó, stb:D Egyszóval MINDEN
2010. dec. 20. 19:44
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon jó játék!! Nemrég játszottam vele, ugyan nem vittem ki, de elég messzire eljutottam. Az egyik legfélelmetesebb játék a világon, néhol tényleg nagyon parás jelenetek vannak benne. Nem könnyű a játékmenete, de nem is túlságosan nehéz. A sztori is remek, bár ahhoz hogy teljesen értsd, elég jó angoltudás kell...

Csak akkor nem ajánlom, ha nem bírod a horror játékokat, egyébként nagyon megéri kipróbálni.

2010. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ugyan én nem játszottam vele, viszont ismerem a készítök játékait már jól..

Penumbra sorozattal játszottam és én már ott kivoltam végig készülve :S Nagyon hitelesen és jól csinálják az ijesztgetést.

Videót láttam az Amnesiából is és nagyon ijesztö, föleg, hogy nagyon ijedös vagyok :D

Mindenképp megéri kipróbálnod, csak aztán le ne álljon a szíved töle :D


16/L

2010. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

huh én a demóját kipróbáltam már ott nem mertem semmit sem csinálniu:D téll félelmetes:D és még mit gondoltok róla? nagyon nehéz?


ijedtetek meg már nagyon? és ha igen mitől ?:D

2010. dec. 21. 14:43
 8/14 anonim ***** válasza:
A penumbra az semmi az Amnesiához képest. Az Amnesiában kb. 10 percenként a szívroham kerülgetett, míg a penumbrában max. óránként. :)
2010. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Kedvenc játékom, teszteket is irtam róla, videókat csináltam róla sőt még végigjátszást is irtam :) 3x vittem végig ez a játék valami fantasztikus :D A Penumbra sorozatról ugyan ez a véleményem.
2011. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én az amnesiába elakadtam :S nem tudom hogyan tovább mert megcisnáltam amiut meg kell és nemjó :S
2011. ápr. 26. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!