Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A WoW játékértfizetni kell?

A WoW játékértfizetni kell?

Figyelt kérdés
A Wow játék fizetős?Szóval ugy értem hogy ha letöltöm fizetek vagy mi szeretném ezt megtudni.Meg még az is hogy pontosan hogy kell telepíteni na most én minimálisan értek a telepítéshez ugyhogy lécci mondjátok el pontosan. Előre is köszi :D
2010. nov. 23. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha eredetivel akarsz játszani akkor havidíjas. De lehet játszani törtszerón is ingyen, de akkor számolni kell a sok buggal stb.

Többet nem írok, nem tudom melyik verzió a szimpatikusabb :D

2010. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magáért a játékért nem kell fizetni. Ha az eredeti szerveren akarsz játszani akkor ott kell fizetni, de ha nem akarsz akkor ott vannak a törtszerverek amik teljesen ingyenesek viszont nem nyúltját azt az élményt mint az eredeti.
2010. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat de még azt szeretném tudni mi az a bugg? és ha eredetin játszol az onlineos vagy maga a játék nem onlineos? ÉS HASONLÍT A Gates of Andaronhoz?
2010. nov. 24. 15:20
 4/6 fodibali válasza:

Hááát hogyismondjam....

a GoA-t mindenhol ,,WoW klónnak" becézik

Am igen, eléggé hasonlít a kettő,csak a WoW-ban van repülő mount :) ,nagyobb a világ is(sztem).

2010. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fodibali válasza:

a Bug:hiba, akadás a játékban

törtszerón is online a játék

én nem fizetek érte,nem telik azért annyi :)

inkább több bug minthogy nincstelen legyek

2010. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszii mindenkinek és továbbra is minden infot szívesen fogadok a játékról köszy :)
2010. dec. 19. 20:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!