Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A DIGInet aktív 50 elég Xbox...

A DIGInet aktív 50 elég Xbox Series-re?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy xboxot de nem vagyok benne biztos hogy ez elég lesz..

ma 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányan vagytok? Ha egyedül te netezel, akkor igen, simán elég, ha mellé megy a torrent, valaki streami a filmet stb, akkor nem.
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kedves Vezető ***** válasza:

A grafika ellenére nem használnak nagy adatforgalmat a játékok, valamelyikben pl Overwatch ban látod is, hogy pár kbs/sec.

Nekem mobilnettel megy minden 20 as pinggel.

Csak stabil mondjuk 1MB legyen

(Nem megabit, Megabájt🙃)

ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak a GTA 5 meg FC 25-öt játszanék. De például ha fríssít a konzol akkor sem lesz probléma remélem.. ezért kérdezem. Csak én használom a netet.
ma 11:42
 4/6 Kedves Vezető ***** válasza:
Simán menni fog minden, főleg hogy stabil net.
ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért én annyira nem élném bele magam.

Egy GTA 5 önmagában több mint 100Gb de a Fifa is 50 fölött van. Még ha korlátlan lenne a net, ezzel a sebességgel 3(!!!) napig(!!!) tartana amig egy GTA 5-öt letöltenél.

Vagy ha indítod és kér pl egy 3Gb frissítést (ami lássuk be teljesen mindennapos) akkor az 2 és fél óra mire lejön. Magyarul addig nem játszol hiába akarsz.


Konklúzió: ez az internet játékokhoz nem ideális.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. a GTA5 nem 100GB (vagy 110GB oldal szerint), annyi szabad hely kell neki mert a telepítő ÉS a feltelepített játék egyszerre annyi helyet foglal. Letölteni kb 50-60 GB-ot kell csak.

14 MBit-es net van otthon, 130 GB szabad tárhelyigényű játékok kb 1 nap 20 óra alatt jönnek le, nem kell 3 nap :D (Mint írtam a telepítő kb 70GB).


Ha más nem terheli a netet és nem zavar a lassú frissítés, akkor elég lesz az 50-es netcsomag is.

ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!