Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 5-öt avagy Xbox...

Playstation 5-öt avagy Xbox series X-et vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg egy Xbox series s-em van, és már kezdem azt érezni, hogy ideje váltani.


Játék mellet, szoktam készíteni videókat, közösségi médiába. Nagy hátránya az xboxnak, hogy csak maximum 10p tud rögzíteni 720p-ben, és nem rögzít hangot mellesleg nem lehet youtubeon streamelni.


Még a playstation nél ez mind meg van, a játek amivel szoktam játszani az a Warzone nem játszok exclusive ps avagy xbox játékokkal.


A másik fő dolog a kontroller, jelenleg egy Xbox elite series 2 kontrollerem van, és tartok attól hogy, már meg szoktam az elit kontrollert és fura lesz, úgy játszani hogy tövig be kell nyomni a ravaszt, mondjuk ez elég hülyén hangzik de na, néztem a playstationnek ezt a dualsens nevezetü kontiját, az igazat megvalva picit sokallom érte azt a 90.000 Ft-ot picit drágábban már tudnák venni scuf kontit is erről mi a véleményetek?



aug. 29. 23:10
A kérdező szavazást indított:
Playstation 5
Xbox series X
8 szavazat
 1/5 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Most fordult a kocka, Ps5 re nincs semmi, csak Ps4, es játékok meg egy FF/Souls Remake.

Series re van pl nextgen Hellblade 2. De mivel az is kijött PC re is, meg a Silent 2 is jön, szerintem most mindkettő fos.

Annyi hogy Xboxon régebbre vissza lehet menni.

aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kov74 ***** válasza:
29%

Nem fordult a kocka semerre sem szerintem, jön a Warhammeres Spacemarine2 ami mindent visz majd, a Forza Horizon is jön át PS-re is meg valszeg a Halo is, a Icrosoft sem ellensége a pénznek. És hát őszintén csak nyerhetnek azzal ha hozzáférhetővé avanzsálnak pár nagyobb címet PS-re is.

Ezért is PS.

aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kov74 ***** válasza:
100%
Gondod egy száll sem lesz a ps kontroller kezelésével hidd el hamarabb belejössz mint gondolnád. Csak az analóg karok szállnak el néha de ez ott az xbox kontrollereknél is fenn álló probléma ha jól tudom.
aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es.:

[link]

szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Ps5 el jobban jársz több olyan játék van ami xboxon nincs
szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!