Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Gates of...

Mi a véleményetek a Gates of Andaron-ról?

Figyelt kérdés

Kultúrált formában és indokkal kérek válaszokat!

És azt ne írjátok hogy sok pénz kell hozzá mert én úgy fogom csinálni hogy felmék 80-ra és szétfarmolom a dungeonokat aztán veszek jó cuccokat játékbeli pénznemmel x)


2010. nov. 15. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Jó játék csak az a baj vele hogy én 19 vagy 8 ason ne tudok megcsinálni egy küldit :( de megéri tetölteni mert nagyon jó :) de a METIN2-t ne tölts de mert nagyon béna :S
2010. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
én gyors leszek szerintem szar
2010. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16:04-es...pfff még jó hogy leírtam hogy indokold :D
2010. nov. 16. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
indok: mert szar :D nem tom nekem nem jön be olyan mesebeli meg minden... fejlődés =szar meg még sorolhatnám... csak mivel meg mondtam a véleményem ugyis piros kezet adsz szal m 1
2010. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

16:25,ha te voltál aki indok nélkül szarozta feljebb akk:az elsőnek pirosat adtam de a 2. postnak már szürkét :D

Mellesleg:van olyan MMO amibe izgi a fejlődés :P mindegyikbe küzdeni kell (de legszarabb a metin fejlődés miatt)

2010. nov. 18. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
GoA egy WoW koppintás. Már csak a kezelőfelület is tiszta GoA-ban is van olyan faj mint a wowban és class is stb.
2011. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó játék hiába is WOW kopintás addig nagyon jó amig nem érsz el ilyen 27-90 szintett de akkor is jó csak kicsit unalmasabb
2011. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!