Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gates of Andaron hogy menyek...

Mirko159 kérdése:

Gates of Andaron hogy menyek visza az életbe?

Figyelt kérdés
van egy 22LV-s papom meghaltam vala egy hegy tetején ijen igen nagy hegy tetején nem took oda eljutni és feltámadni valaki irja meg van e eséj arra hogy feltámagyak
2011. szept. 30. 18:28
 1/4 Guth ***** válasza:

Én annyira nem ismerem a játékot, de azt hiszem mint a wow-ban is itt is vannak ilyen szellemek amik felélesztenek.

A kis térképen mutatnia kell őket.

2011. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia úgy hogy meghalsz kirak valami szobornál és onnan elkell menni a hulládhoz és feléledsz :)
2011. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Régi pap vagyok akinek a karaktere titokzatos módon eltűnt a játékból... Velem is megtörtént már. A pap egy nagyon szabad karaktér miután megvan a holló képessége. Szerintem annak van a legnagyobb haszna ... :) Azonban mivel bárhova el tudsz vele jutni , rengeteg BUG-ot is találsz... Gondolom fentrekedtél valahol és nem tudsz visszamenni. Ahol feltámadsz annál az oltárnál van egy káosz szerzetes. Nem tudom hogy még mindig így van e de régebben úgy volt hogy jobbklikk a szerzetesre ő meg felajánlja hogy feltámaszt. Azonban ekkor a max. életerőd redukálódik egy kis időre :)
2012. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bendzsi2 válasza:
Amikor meghalsz egy helyen éledsz ujra ott jobb klik feléledés és úgy
2012. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!