Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó MMORPG játékok vannak?

Milyen jó MMORPG játékok vannak?

Figyelt kérdés
Olyan MMORPG-kre gondolok amik mind grafikailag,mind játékélményileg jók!WoW-ot ne mondjátok mert már 3 éve tolom :D
2010. nov. 11. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Aion, esetleg Age of Conan:D
2010. nov. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd jön a Guild Wars 2, nagy dobás lesz.
2010. nov. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentárt...Az Age of Conan-t régóta kiakarnám próbálni de videók alapján nem tűnt vmi nagy számnak...A Guild Wars 2 is egy jó ötlet...csak nekem olyan kellene amivel akár mostis tudnék játszani :D
2010. nov. 12. 15:09
 4/9 skelton ***** válasza:
lineage (wow koppintás) :)
2010. nov. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
akkor megmár h alineage legyen a wow is vagy a gates of andaron vagy metin2
2010. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tudod ha már kipróbáltad a WoW -ot akkor ahhoz fogod hasonlítani a többi játékot és mindet szét fogod unni, mert a WoW -ba egyesül mindaz ami letud kötni mivel minden más MMORPG -ben találsz olyant ami nemfog tetszeni.

Azért mondok énis valami játékot,hogy ne offoljak :)

Lord of the Rings Online

Warhammer Online

2010. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 skelton ***** válasza:
10:57 mondta h a wowot ne írjuk am meg sztem a metin az egy szar ha már jáccik vki akkor jáccon jóval
2010. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó te játsz a helyesírási szótárral...
2010. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat...sokat segítettetek...War neked teljesen igazad van...ez a baj h már 3 éve WoW-ozok és minden mmo-t ahoz hasonlítok, meg eleve azzal vagyok megszokva és hát minden játékban találok vmi hibát...Most találtam egy faja kis mmo-t... [link] itt a weboldala de sajnos nem tok koreai-ul és hát nemtok felregisztrálni xD Ha valaki tud ebben segíteni akkor légyszíves írjon a rabbity001@gmail.com címre :)
2010. nov. 14. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!