Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresztényként árulás, hitszeg...

Keresztényként árulás, hitszegés az Assasin's creedet szeretni, játszani vele?

Figyelt kérdés
Már csak azért, merthogy nem az a cselekmény benne, hogy iszlám bérgyilkossal kell keresztény tenplomos lovagokat ölni?

tegnap 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Iszlámot honnan vetted? Max Origins vagy Mirage-ba ha iszlám vagy, De Origins egyiptomi, a Mirage-t nem tudom de talán az az arab(?). A többi részbe nincs semmi iszlám. Vannak Franciák,Angolok,Görögök,Vikingek,Olaszok,Kalózok. A Rogue-ba pedig pont hogy assassin-ból leszel templomos majd ha jól tudom.


Illetve egyáltalán nem hitszegés. Van nem 1 hasonló játék amiben ugyanezeket kell csinálni. Akkor azok is hitszegők ennyi erővel? Könyörgöm 1 játékra ne erőszakoljuk már rá a politikát/vallást. A játékok még mindig csak fikciók. Nekem is egyik nagy kedvencem az Ezio trilógia, ahol föleg csak templomosok ellen kell mennünk. Valóságban is megtörténik hogy egyik keresztény ember őli a másikat, napi rendszerességgel a világban. Szóval érted, most csak azért mert keresztényként a játékban templomosokat kell ölni még nem leszünk hitszegők. Ennyi erővel akkor mi van a többi vallással?


1 szó mint 100. Nem, nem hitszegés. A játék az játék és NEM a valóság.

tegnap 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a vallást hagyd meg oda, ahova való, a templomba/mecsetbe egyéb szent helyre.

Ez a kérdés kb mint az amerikai mindennek lmbtqHD+4K stb-nek "kell" lennie, nem szabad ezt meg azt kimondani mert fájnak az érzései, kell egy biztonságos kis buborék mert jajj csúnyát mondhatnak rá stb. Feleslegesen beleerőltetsz vagy próbálsz belelátni egy vallási kérdést egy szórakoztatóipari termékbe aminek semmi köze hozzá.

Ha már ennyire fontos a vallás, akkor ne játsszon vele aki mondta, de remélem az illető MINDENT betart a saját vallásával kapcsolatban, kereszténységnél pl:

Nincs több anyagból készült ruhája, pl vászon és gyapjú. Nem fogyaszt vért (húst) és zsírt (magyarán vegán), stb.

tegnap 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
48%
Add meg az Istennek, ami az Istené és a császárnak, ami a császáré.
tegnap 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez ennyire zavar, akkor miért fontos az, hogy pl. iszlám bérgyilkos templomos lovagokat kaszabol? Nem mindegy? Ölni kell a játékban, amit szinte minden vallás tilt. Vagy fordítva helyénvaló lenne? :-)
tegnap 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!