Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is kevés XP t ad...

Kedves Vezető kérdése:

Szerintetek is kevés XP t ad a Witcher 3 ?

Figyelt kérdés

Már emlékszem régen miért hagytam abba, ugyan ezért,

lovacskázás, harc, duma,

lovacskázás, harc, duma,

lovacskázás, harc, duma, = 25 xp 🙄😁


Van nálam 60kg + OP loot, amivel semmit se tudok kezdeni, mert gyenge a karakterem.


Ezért olyan hosszú ez, nem ?

De lehet Én csinálok rosszul valamit, csak ez így elég ismétlődő (switch, most)



tegnap 20:01
1 2
 11/14 Gugu Gabor ***** válasza:
Pedig megéri az egy uj story szál a másik teljesen uj terület
tegnap 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ha már XP az sem mindegy milyen szinten játszod. Ahogy Skyrim úgy W3 is több expet ad nehezebb szinteken. Legkönnyebben nyilván nem kapsz annyit, mert ott nincs is rá szükséged. :D
tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Na, akkor jó lesz ez nem a legkönnyebb, az amikor meditál visszatöltődik az élet.

De akkor egyel fentebb viszem, csak ha jól emlékszem itt meg a balansszal volt a gond, hogy O.P. mindenki, és rohadt kevés orent ad/drága minden.

Mondjuk nem ír ki semmit h többet adna nehezebb szinten, mert bármikor lehet állítgatni.🤔

Minden esetre kipróbálom, köszi! :)

tegnap 23:18
 14/14 A kérdező kommentje:

*12, mondjuk a Skyrim karakterem 30 perc alatt felhúzom 50 re, pl a sneak el, vagy veszek egy lovat, égetem, vágom, ugyanúgy növekszik a destruction, vagy ha beállok a kohóba a resistance, és ha gyógyítom magam a restoration is stb, stb 😁

De abban meg megint nincs sok élvezet. Ezért kedvencem pl a Nioh 2. A Skyrim meg a szabadság miatt kedvenc.


Jó lesz ez, egy kézi végigjátszást tud végülis akkor.

tegnap 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!