Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher 2 Enhanced edition...

The Witcher 2 Enhanced edition Xbox360-on miért nincs magyar felirat?

Figyelt kérdés
Witcher 3 Wild Hunt után szeretném megismerni az előzményeket, gondolok itt arra hogyan ismerkedett meg Geralt Yenneferrel stb. PS5-re nem adták még ki a 2őt így maradt az RGH-s gép (Laptopom kiégne tőle :D) Hogyan tudnám megoldani a magyarítást módosított Xbox360-on? Tudtok küldeni olyan torrentoldalt ahol le tudom szedni a magyarítást? Sehol nem találtam. :( Kezdem azt hinni hogy esélytelen, mert csak DVD-n lehet a magyar felirat és ezidáig senki nem vette a fáradságot arra, hogy lemásolja.. GODDAMIT

aug. 27. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Buher konzolon ez van sajnos. Marad az angol.
aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah megvárjuk az elsö rész remaket aztán hátha követi egy Witcher 2 remastered verzió PS5-re. Amit nem értek, hogy mi a bána.... nem adták ki még PS4-re sem őket, örök rejtély pedig vígan hozta volna még a sima 4es is a PCs Witcher2 grafikát
aug. 27. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Az eredeti Magyarországra gyártott, magyar borítós Xbox 360as lemezeken van magyar felirat. A nemzetközi változatokon viszont nincs ugyanis azokban az időkben még nagyon szűkös volt a DVD és régiók szerint csak azokat a feliratokat tették rá amire szükség volt. Valószínűleg azért nincs felirat rá mert nem volt így szükség rá. Bár konzolokon a magyarítás mindig is ritka volt eleve. Tehát ha sikerül felhajtanod egy eredeti magyar lemezt akkor meg van oldva a dolog. Sajnos képet nem találtam róla a neten, de a borító hátoldala teljesen magyar, a kézikönyv magyar, viszont a lemezre borító szöveg nem biztos, hogy magyar. Emellett az első szériás nyomat egy vastag papírtokban jött és bele volt gyömöszölve egy színes szép novellás füzet (ami pont akkora mint a DVD borító). Ez ugyancsak magyarul(!) volt nyomtatva és már nem emlékszem pontosan de talán valami bevezető történetet tartalmazott kezdőknek.


A magyar változatot szinte biztos nem találod meg torrenten mert minden játékból a nemzetközi, alapvetően angol változatot szokták feltölteni. Az Xbox One és Xbox Series konzolok futtatják az eredeti 360as változatot feljavított grafikával AZONBAN azok nem a lemezről viszik a játékot hanem a netről töltik le hozzá a javított változatot ami általában ugyancsak a nemzetközi angol változat. Nem tudom hogy a Witcher 2nél is így van-e, de a többi játéknál amit próbáltam így van. Pl Gears of War is angol sajna.


Amúgy meg ne vedd cseszegetésnek, de azon kívül, hogy macerás felhajtani a lemezt igazán költhetsz rá párezer forintot ha már ilyen sok igényed van ;)

szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott a dolog, haver megtalálta az Ncore-on magyarul. Most már csak szoknom kell a 25-30fps-t medium grafikával.. hát PS5 után elég sz*r de a története kárpótol mindenért. Amivel nem vagyok kibékülve az az, hogy minden nagy harc előtt főzetivás történik,mert harc alatt ugye nem lehet + ha olajozod a kardot visszaszámlálás indul WTF? Elpárolog az olaj az ezüstkardomon vagy mi a tosz? :D Na mind1 ha eltekintünk ezektől a hibáktól, szerintem egy nagyon jó játék. Neked hogy tetszett a 2. rész?
szept. 6. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
A Witcher 1-2 játékok komolyabb szerepjátékok voltak azért nem olyan mint a három ahol minden helyzetre van egy azonnal ható megoldásod a végtelen zsebedben. Már a második rész is le lett egyszerűsítve jóval, de ott is az a cél, hogy készülj a harcokra előre és ne tudj csak úgy összevissza lecsapkodni mindenkit.
szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!