Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is kevés XP t ad...

Kedves Vezető kérdése:

Szerintetek is kevés XP t ad a Witcher 3 ?

Figyelt kérdés

Már emlékszem régen miért hagytam abba, ugyan ezért,

lovacskázás, harc, duma,

lovacskázás, harc, duma,

lovacskázás, harc, duma, = 25 xp 🙄😁


Van nálam 60kg + OP loot, amivel semmit se tudok kezdeni, mert gyenge a karakterem.


Ezért olyan hosszú ez, nem ?

De lehet Én csinálok rosszul valamit, csak ez így elég ismétlődő (switch, most)



ma 20:01
1 2
 1/12 Gugu Gabor ***** válasza:
Én emlékeim szerint a story miatt szerettem nem az xp mennyisége érdekelt
ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jó, Én is végigvittem vagy 10 éve, magyarul, ismerem a a sztorit🙄😁, de így hogy tudom a sztorit eléggé időrabló tud lenni, ellentétben mondjuk egy Skyrimmal, ahol ugye mindig másik karaktert csinálhatsz, úgy fejlődik a karakter, amit csinálok (lopás, tőr használat, varázslatok, zárnyitás, stb, stb)

De egy Fallout 4 sem fullad dögunalomba a cserélhető armorok, Shelter építés, stb-k miatt.

De itt akkor 2. jára kb ennyi, hogy gondolom hogy kizárólag a történet haladtával csordogál az XP, mert akkor végülis nem sokat ér, ha velem táposodnak kb.

ma 20:24
 3/12 A kérdező kommentje:
*Kívülről tudom a Véres báró-, meg a többi amúgy meglepő, megható sztorit.
ma 20:26
 4/12 Gugu Gabor ***** válasza:
Szerintem engedd el, mert ez nem a te elvárásaidnak való
ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

*Szóval ha akarnám se tudom más sorrendbe vinni, mint pl a Skyrimet, mert van egy fix íve, ami szerint haladni kell, ha jól értem. Skyrimben már van vagy 40 órám, úgy hogy alig haladtam a fő sztorival, tehát tudott adni újat, 4. jére is

.

ma 20:30
 6/12 A kérdező kommentje:

Egyik kedvenc gamem, csak másodjára tűnt fel ez.

Mondjuk imádom a Detroit ot is,

(Igaz, azt a 8-10 órát akár egyhuzamba végigtolom ha csak 1 sztori érdekel,) a Soulslike ok at, de egy Nioh 2-ben se csak a sztori a jó, hanem a rahedli loot, testreszabhatóság, stb, stb


Sejtettem, akkor csere valamire, mert 20 asért ez így elég uncsi.

Köszi

ma 20:35
 7/12 Gugu Gabor ***** válasza:
Kb van egy íve a skyrim nagyon nem egy kategória ezzel a skyrim egy sokkal sanboxabb játék annak minden előnyével és hátrányával
ma 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jaja, Értem, meg Engem sem zavartak ezek 10 éve, csak tudod, most tűnt fel hogy, álmosan tolom:

Jah, griff madár, jah, kocsmai verekedés, jah az ismert mellékküldik.

Igen, a Skyrimnak meg az a hátránya hogy MINDEN egy bazi nagy hegy mögött van.

De, lehetsz vámpír, tolvaj, íjász, stb, tőrös magic es csaj, stb, stb..Lefshatod 100 órán át is a fő sztorit, kilopkodva egy falut, kocsmázgatva, stb😁🤔

Szóval azt előszedve nem éreztem ezt a Open World, de kötött menetet.

Lehet szarul állok hozzá, mert amúgy bejön, egyik kedvencem, csak próbálnám élvezni, de értem amit mondasz, köszönöm szépen.

ma 20:45
 9/12 Gugu Gabor ***** válasza:
A skyrimmel és a hasonló sandboxokkal nekem pont az a bajom hogy persze lehetsz vámpír de azon kívül hogy kapsz két uj skillt meg valami negativ perket és van egy 10 missionos quest line nem oszt nem szoroz hogy vámpír vagy szal nincs mélysége a questeknek
ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, itt viszont van, Kb Trónok harca mélysége. 🙃

Akkor marad mindkettő😁

Skyrimbe valahogy jobban bejön azért az XP rendszer, de ott meg végülis a quest ek 60% vmi dungeon ban van a végén egy bossal..

Mondjuk a 2 dlc-t rohadtul nem toltam ki a Witcher 3 ban.🤔

ma 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!