Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fut jobban a warez...

Miért fut jobban a warez játék, mint a legális?

Figyelt kérdés
Több, mint 200 órám van a civ6 játékkal, amit ncore-ról töltöttem, (tudom, nem szép dolog) aztán most megvettem az eredetit, mert akciós volt. Ugyanazokat a kiegeket használtam mindkét kópiánál, és érdekes módon a warez sokkal szebben fut. Leginkább a loadingnál megfigyelhetó, ott átlagosan 20 másodperccel tovább tölt az eredeti.

tegnapelőtt 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Mert a lopott verzióban kasztrálják a DRM-et. Vagy HDD/SSD diferencia lehet, attól függöen hova raktad. Esetleg ha volt driver update az is bekavarhatott.
tegnap 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Én mindig is az ellenkezőjét tapasztaltam: bár a töltési idők hosszabbak lettek (kliens betöltés, online csatlakozás), az eredeti játékok nálam sokkal jobban futnak, mint a warezolt verziójuk. Többek között ezért is tettem le anno a kalózsapkát.
tegnap 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Az új Civ-ben (eredeti) benne vannak a kiegek is, csak az le van tiltva, lehet azért lassabb.
tegnap 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lacibrumi 001 válasza:
0%
Azért Nem fut a feltört jàték mert van hozzà kód ha Nem írod be nem fog futni meg ha van elég memóriàd van kiválló hang kártya videó kártya meg elég erős a proci
tegnap 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!