Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fortnite account ativetelben...

Fortnite account ativetelben segítene valaki?

Figyelt kérdés
Lényeg hogy régebben laptopon letöltöttem a fortnitet citromail fiokommal regisztraltam. Par évre ra lett xboxom arra is leszedtem gmailommal van xbox fiokom. Na most citromail fiokom törlésre került atalitottam laptopon is az xboxon használt gmailra. Viszont hiaba egy a mail cím skinnek szintem adatok nem mentek át. Esetleg at lehetne vinni? Szívesebben játszanék xboxon.

szept. 12. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj support-nak. Aztán hogy a TRASHPIC segít-e vagy sem az már más kérdés lesz.
szept. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam van erre valamilyen megoldás amit kialakított az Epic pont hasonló esetekre
szept. 12. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Pont azért hogy más "illetéktelen" személyek ne férjenek hozzá a fiókodhoz. Közvetlen support-al kell intézd és bizonyítanod hogy tiéd a fiók. Pl vásárlási blokkal.
szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam nekik elvileg segítenek de erdekes ugyanaz az e mailom nevem pc-n mint x-boxon
szept. 12. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!