Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox fortnite 2 account...

Kolerina kérdése:

Xbox fortnite 2 account fiókot hogy lehet összeolvasztani?Köze van hozzà hogy mikoriak a fiókok?

Figyelt kérdés

#Xbox #account #Összeolvasztas
aug. 18. 18:35
 1/4 Kedves Vezető ***** válasza:

Én még nem találkoztam ilyen fogalommal. Van egy e-mail címed, ahhoz egy fiókod.

Szerintem ha több van, több felhasználóként van.

aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztonsági okokból sem szokták ezt lehetővé tenni. Ha illetéktelenül hozzáférnek a fiókodhoz és beolvasztanák egy másikba, akkor visszaállíthatatlanul elveszne mindened. Míg ha csak simán kizárnak a fiókból, a support jó eséllyel helyre tudja állítani és visszaadni neked. Steam-en például ilyenkor ha új e-mail címet vagy telefonszámot kap a fiók, 14 napig minden tárgycserét és kereskedelmet befagyaszt, ne tudják a tárgyaidat gyorsan ellopni vagy eladni, és 2 héten belül vissza tudd szerezni.
aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehol sem lehet 2 fiókot egyberakni. Egyáltalán minek kell több fiók... xD
aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden platformon (PC, Switch, PS, Xbox) 1 fiókod lehet. Ezeket beteheted a közös Epic fiókba. Tehát elvileg lehet egy "külön" PC, Switch, PS és Xbox fiókod amit így összeköthetsz. De ugyanazon a platformon két fiókod nem lehet, pl két Xbox fiók. Ennek sok oka van, de a lényeg, hogy azt akarják 1 profilod legyen és ne osztogasd meg vagy add el másoknak a dolgaidat.
aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!