Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fortnite Battle Pass után...

Fortnite Battle Pass után kapok szintet?

Figyelt kérdés
Ha Fortniteba megveszem a Battle Passt, akkor kapok pár szintet pluszba, vagy maradok annyi amennyi akkor voltam mielőtt megvettem? (Chapter 5 Season 3)

jún. 2. 19:46
 1/2 Gamestar ***** válasza:
Ha megveszed a BP-t, akkor csak feloldódnak az exkluzív jutalmak. Nem tudom, hogy van-e BP plus, mert ha igen, akkor valszeg pár ingyen szintet is kapsz. De ezek általába nem érik meg.
jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Két Battle Pass van a játékban. Az alap 950 V-Buckba kerülő esetén semmi sem változik csak megnyílik az egész Battle Pass. Amilyen szinten vagy, ott maradsz. Az egyetlen látványos különbség az az, hogy mindig vannak feladatok amik bizonyos Battle Pass karakterekhez kötöttek és ezek csak akkor lesznek láthatók ha meg van nyitva a BP és a karakter már elérhető (ugyanis ezek a karakterek sokszor csak a szezon felénél lesznek láthatók). Van egy drágább opció is, de annak az árára nem emlékszem. Ott kapsz +15(?) szintet is rögtön akárhol is vagy most. Viszont ahogy az előttem szóló is mondta az jóval drágább mint amit a plusz szint ér.


Az utóbbi néhány szezonban nagyon visszavágták az XP szerzési lehetőségeket, régebben ha megcsináltad a heti kihívásokat (amiket akármikor meg lehetett) akkor majdnem ugyanott voltál mint aki a napi időkorlátos feladatokat csinálta így heti pár óra játékkal el lehetett érni 100-140es szintet. Most sajnos a heti kihívások nagyon keveset adnak és a napik is meg lettek vágva hogy több játékmóddal is játszanod kelljen rendszeresen. Minimum kettő, de inkább három módban meg kellene csinálni rendszeresen a napi feladatokat ha el akarod érni a 140+ szintet ahol az utolsó jutalmak (az átszínezéseken kívül) vannak.

jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!