Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mire gemeljem a Warriorom...

Mire gemeljem a Warriorom Armorpen vagy strenght? (WOW-os)

Figyelt kérdés

Van egy 80as warriorom a gearem Furious de már van 1-2 Relentless is. A gearbe csak armorpenes gemeket raktam és mivel bs és jc a proffom nagygemet is tettem 3mat és 3 sockethelyem van pluszba. a talentem : [link] ugye mace-val tolom (ha tudtok jobb talentet vagy hogy nem macéval kéne írhatjátok azt is)

encsibe nincs armorpenes rajtam

az a problémám hogy arénán egy pala healel vagyok elég jó má a rating de már azon a ratingon vagyunk ahol a jobb gearűek jönnek :S és egyre nehezebb nyerni és még hogy 1v1-be tövvször kapok ki mint nyerek :S,mert nem szeretek elnyomni se healt se olyan erősítőket mert nemakarom hogy lenoobozzanak xD, de ha elnyomom akk álltalában nyerek bár a bladesormot akkor se tolom. De régen semmit nem tolta el és mégis nyertem armorpennel.

kösz a segítséget


2010. nov. 3. 11:17
 1/1 anonim válasza:

Str. Mivel DPS warrior vagy.

Ha, protection talented lenne, azaz ha tank lennél akkor mehet az armor és a def. rating gőzerővel.

2010. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!