Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvenni a GTA 5-öt?

Érdemes megvenni a GTA 5-öt?

Figyelt kérdés
Szüleim sose engedték.Szombaton mennék el egy hétre így gondoltam hogy megveszem, anélkül hogy tudnának valamit .Okés ez a sztori szerintetek?16f

aug. 29. 06:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

16 évesen (1992-ben) már a fél országot körbe motoroztam, "diákmunkában" zöldségesnél melóztam, és meztelen nős poszterekkel volt tele a szobám fala. Félelmetes a kontraszt.

Ja igen: érdemes megvenni a GTA V-öt, és én is azt mondom, hogy költözz el olyan hamar, amint lehet.

aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Ha egy 16évest nem engednek a gta-val játszani,akkor valószinűleg burokban nevelik a széltől is védve.Így nem nagyon fog tapasztalatot gyűjteni az életben ami később visszaüthet.De az ő dolguk..
aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
32%
kb 150 óra gameplay után azt mondanám hogy nem érdemes. időpocséklás volt
aug. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%
Látom a GTA fanok pontoznak le mindenkit, akinek nem tetszik imádott játékuk :-) Szánalmas.
aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem a gta 6-ot várd meg, addigra idősebb is leszel. A gta 5 az egy 11 éves játék, sok tekintetben már unalmas, elavult.
aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát a GTA 5 nem a story miatt szeretik a népek, hanem az online rész miatt. Nekem is közel 500 órám van a játékba, de a story-t magát csak annyit haladtam hogy a tutorial-t letudtam hogy mehessek online-ra haverokkal szórakozni. GTA 5 storyja 1 kusza sz#r, pláne hogy 3 karakter MC van benne. A 6 se lesz különb hogy 2 MC lesz...
aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
Azért az nálam már vicc kategória,hogy egy 16 éves nem játszhat a gta ötödik részével,holott hemzsegnek az online részén a 10-12 éves taknyok akik széthackelik az egész multis részét játszhatatlanul.
aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem biztos, hogy a tartalma miatt tiltják, lehet csak nem vesznek drága játékot (most is 16 ezerbe kerül XBOX-on).


"hemzsegnek az online részén a 10-12 éves taknyok"

Ez szerinted nem minősíti a szüleiket? Ha megvették és hagyják, az is baj. Ha nem vették meg a kérdezőnek, az is baj.

aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!