Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvenni a GTA 5-öt?

Érdemes megvenni a GTA 5-öt?

Figyelt kérdés
Szüleim sose engedték.Szombaton mennék el egy hétre így gondoltam hogy megveszem, anélkül hogy tudnának valamit .Okés ez a sztori szerintetek?16f

aug. 29. 06:29
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mennek*
aug. 29. 06:30
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Milyen sztori és kinek a pénzéből?
aug. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Miért fontos, hogy egy hétre elmennek? Eddig kézen fogva jártatok mindenhova és nem tudtál egyedül bemenni egy boltba megvenni? Vagy csomagpontra rendelni? Vagy otthon is ott állnak mögötted és nézik mivel játszol? Akkor egy hétnyi szabadidőre felesleges megvenni, mert több tíz órányi tartalom van benne, nem érsz a végére.
aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha a saját magad által megkeresett pénzből vennéd akkor semmi közük hozzá, vagy joguk hogy beleszóljanak hogy mit veszel. Ha az ő pénzükön történne akkor ott már nyilván más a helyzet.
aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Na ilyen közepkori szülőktől metsen minden gyermeket a sors....Én már 8 évesen vice city-t játszottam és nem lettem tömeggyilkos.A kérdésre válaszolva persze hogy megéri a story mód miatt is .Ennyi idő alatt végig lehet játszani a történetet ha elég aktívan játszod.Talán még el is tudod paszolni,hogy a szüleid ne fogjanak nyomot,de szerintem költözz el tőlük amint tudsz,mert később ez a sok korlátozás a magánéletedre is rámegy.
aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

#4

A szülei és 18 év alatti. Abba szólnak bele, amibe akarnak.


Más kérdés, hogy mennyire érdemes és milyen szigorú a túl szigorú, de ez nem változtat azon, hogy van beleszólásuk.

aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Ez igaz.De majd ne lepődjenek ha a gyermekük 30 + évesen is éltképtelen lesz .
aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Semmi összefüggés nincs a 30 éves kori életképesség és a 16 éves kori GTA 5 játszás között. Te se tudsz semmit a szüleiről azon kívül, hogy nem akarják, hogy a GTA 5-tel játsszon. Meg, ha már itt tartunk, a kérdezőről is csak annyit tudunk, hogy 16 éves és nincs meg neki a GTA 5.


Azt sem tudjuk, mi a bajuk a GTA 5-tel. Ezyértelműen hagyják a kérdezőt játszani, tehát a probléna nem általános.


Baja lesz egy 16 évesnek attól, ha GTA 5-tel játszik? Nem. Ettől viszont nem hiszem, hogy a szülei háta mögött kellene megvennie. Ha szigorúan veszik a videojátékozást, azt szemtől szemben kell átbeszélni.

aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Meg, ha már itt tartunk, a kérdezőről is csak annyit tudunk, hogy 16 éves "

És még ez sem garantált, mert lehet csak a korhatár miatt mondta be ezt a számot. Rögtön más súlyú a probléma, ha egy 12-13 éves kérdezi, vagy egy 16-17.

aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

#8: egyetértek. Feltételezve hogy van egy "deal", hogy szabadon játszhat, de a korhatáros játékokat (vagy kifejezetten a GTA-t) nem játszhatja, akkor pont a sumákolás nem lesz eredményes, ha kiderül. Márpedig az mindig kiderül.


Amúgy meg - tudom, nagyon nagy a játékosbázis - nem egy nagy durranás. A sztori középszerű, a grafika szintén (tag alapján XBox One), az irányítás meg egyenesen szánalmas, vagy csak nekem nem fér bele köztörvényes söpredéket még eljátszani sem, nem tudom :-). Az egyetlen jóság benne a hatalmas sandbox. Néha-néha beesett GamePass-be, kipróbáltam, kb. 1-1,5 óra után töröltem.

aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!