Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tudtok az Age of Z origins...

Mit tudtok az Age of Z origins játékról?

Figyelt kérdés
Ez egy telefonos játék, és nem egy nagyon izgalmas, de unalmamban néha játszom vele. A lényege hogy egy városom van amit fejleszteni lehet, aztán másokat megtámadni. Ami érdekelne, hogy néha előjönnek benne minijátékok. Van egy autóverseny ahol érméket kell gyűjteni, és olyan is ahol védeni kell a várost. Amikor ezek előjönnek, kell csinálni bizonyos dolgokat ami ha teljesül kapok cuccokat amivel fejleszthetem az autót vagy a másik esetben a fegyvert hogy nagyobb eredményt érjek el. Ezek ilyenek, hogy a fejlesztési folyamatot gyorsítsam meg valamennyi perccel, vagy bármilyen előírás hogy valamihez valamennyi anyagot használjak fel. Én direkt gyűjtögetni szoktam az ilyen események napjára, és beszereztem a maximális mennyiségű holmit mind a két feladatban, de még így sem teljesítek benne jól. Most az autósban 5 napon keresztül mindent megcsináltam, és a kocsim 8as szintűre fejlődött de így is 20ezer pontnál nem gyűjtök többet, mert kifogy a benzin. A másiknál ugyan ez van, olyan sok ellenfél jön, hogy nem lehet védekezni. Akik felkerülnek a ranglistára ezeknél sokkal többet csinálnak, az autósban több százezret is. Érdekelne, ez hogy lehet? Van olyan lehetőség hogy vásárolok is még plusz cuccokat pénzért, de az meg drága, én ilyen hülyeségért nem adnék pénzt, és ahhoz hogy valaki magas szintre fejlődjön több 10ezret kell fizetni. Érdekelne, ezek szerint akik toplistán vannak képesek erre vagyonokat kifizetni?

#Age of z origins
júl. 25. 11:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!