Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak PC-n vagy Xbox-on is...

Csak PC-n vagy Xbox-on is lehet-e? (Ck3 játékról lesz szó)

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom hogy a Crusader kings 3 játékban a Legends of the Dead mód azt lehet-e Xbox-on használni vagy csak PC-n működik?

#Xbox #Crusader Kings 3 #Legends of the dead
máj. 30. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Konzolon nincs modolás. Nem csak ebben a játékban, de egyikben sem.
máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

#1 nagyjából kismillió játékban van konzolon is modolás (pl Farming simulator játékok)


CK3-ban nincs tudtommal.

máj. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Legends of the Dead egy sima DLC, nem egy mod. Most vagy a kérdező nem tudja használni a keresőt, vagy nem tudja kifejteni, hogy mit is akar pontosan.
máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel nem vagyok vele tisztában remélem elnézést hogy miért írtam ezt de ez sajnos nem válasz a kérdésemre.
jún. 2. 19:21
 5/7 A kérdező kommentje:
*Elnézed*
jún. 2. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Nálam konkrétan a google 2. találata az Xbox áruházi oldala a "Legends of the Dead". Arra értettem a válaszomat, hogy ha rákerestél volna akár Google-ben, akár az áruházban, kidobta volna a választ.
jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen láttam hogy fenn van de viszont azt írja hogy PC-n játszható csak de elgondolkoztam hogy mi köze van az xboxnak a pc-hez?
jún. 4. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!