Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek 2016 ban nfs...

Szerintetek 2016 ban nfs rivals használtan megér kb 6000 ft ot? (Xbox one ra) irnátok véleményt a játékrol?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

ELVBEN újonnan 6000 Ft az 576-nál, konzolvilágon. De mindegyik oldal azt írja, sehol sincs raktáron. Gondolom már nem forgalmazzák, de lehet egy telefont megér.


Vatera, használt, 5000:

[link]


Jófogás, bontatlan, fóliás, 6000:

[link]


Szóval ha az eredeti 6000 volt, és most használtan 6000... :D

2016. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most nézem a fóliásnál a postát állja az eladó. Jobban jársz vele, mint a Vaterással 5000-ért, mert lehet 400 Ft-ot spórolsz a postán (Szállítási és garanciális feltételeknél az info), viszont az használt, nem bontatlan.


De ha van neked egy ajánlatod 6000-ért, amire még rájönne posta, áh. Hagyd. Vagy alkud le, mond neki hogy találtál jobb ajánlatot és ennyit tudsz érte fizetni. Ha nem megy bele, akkor felejtős.

2016. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
6000 kiszállitásal együtt hivatalos bolt-bol mert ott mindig jó minőségü nem ugy mint vaterán ismeretlen emberekől kössz nem 5500 találtam szoval az jo lesz bolt bol
2016. szept. 6. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig sok baj nincs a vaterával, jófogással, én is használom mind a kettőt. Mindegy, te tudod, ha megoldottad már, akkor jó játékot. ;)
2016. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En is regen eokat jofogasoztam de egyszer nagyon atbsztak es azota megfogattam h soha tobbet ilyet se ismeretlentol se ide oda kuldozgetes elore utalas izeknek csak hivatalos bolt meg minden de azota talaltam es koszi utolso
2016. szept. 6. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!