Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudom pc-n (steam-el)...

Hogy tudom pc-n (steam-el) használni a ps5 kontrollerem az adaptív ravaszt?

Figyelt kérdés
Néztem már róla videót,de nem működik. Néhány beállítást amit videón láttam meg sm találtam. Tudnátok segíteni?
júl. 22. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden játék támogatja, és azok is csak vezetékes üzemmódban.
júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen azt láttam. Vezetékes módban próbálom, megnéztem a neten melyik játékok támogatják, és azokban próbálom, de nem megy.
júl. 22. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Játékon belül a beállítások között is kell legyen opció a bekapcsolására, ott is nézd meg, hogy aktív-e a beállítás. Illetve az még fontos, hogy a Steam bevitel legyen kikapcsolva az adott játéknál, hagyni kell, hogy a játék maga kezelje a vezérlőt.
júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha kikapcsolom a steam vezérlőt akkor nem működik a játékban a kontroller. Játékon belül be van kapcsolva, de nem működik
júl. 22. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor még küldj rá a kontrollerre egy firmware frissítést, jobb ötletem nincs.


Melyik játékról van szó? Ha nem tudja önállóan kezelni a kontrollert, akkor az gyanús, hogy nem is támogatja a Dualsense-t.

júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ds4windows-zal mūködhet, én azt használom pcn a ds5 kontrolleremhez de tudtommal nem játszottam semmivel ami támogatja az adaptive triggert. Melyik játék amúgy?
júl. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ds4windows-nál nem előre kell beállítani, hogy milyen legyen a ravasz? Nekem olyan kéne amit nem nekem kell állítgatni, hanem magától megcsinálja a játék
júl. 24. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!