Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Észrevettétek már, hogy...

Észrevettétek már, hogy belefulladunk a reklámokba?

Figyelt kérdés

Most konkrétan a mobilos játékokról beszélek. Régen végig lehetett játszani egy istenverte pályát bármiből, akár kettőt is, most bármilyen fajta játékot töltök le, 20 másodpercenként megakasztja a játékot és bedob egy reklámot.

Amit nem ám egyszerűen kiikszelsz, hanem 3x-4x jelenik meg az X szép lassan, különböző képernyőkön át, és ha nem nyomok félre, még akkor is 2x-3x behozza a play áruházat KÉTFÉLE verzióban, hogy onnan töltsem le márisderögtön.

Van, hogy azzal indít, 20 mp-ként rögtön a play áruház ugrik fel, utána jön a reklám.

Így az egész semmi más, mint egy villódzó istenverte mocskos f@s. Az egész játékélmény elvész.

És nemcsak egyes játéktípusoknál! Ez szinte minden típusnál így van.

Mióta vették el tőlünk ezt is? Aztán fizess, ha nyugtot akarsz, és játszani, ha már azért töltötted le.

Így nem mondják, hogy nem ingyenes, csak ellehetetlenítik.


júl. 10. 20:40
1 2 3
 1/28 Antiszociális lény ***** válasza:
91%

Tanulság:


Vedd meg azt amit tényleg használsz, vagy tölsd le ncore-ról.

júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De ez miért van? És mikortól?
júl. 10. 20:48
 3/28 Antiszociális lény ***** válasza:
90%
Mert a reklám az bevétel, ha az alkalmazás letöltése ingyenes, akkor ezzel fizetsz azért, hogy használod. Az alkalmazásfejlesztés és fenttartás nem olcsó dolog.
júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
86%

Igen. Volt erről egy South Park rész is, hogy már annyira mindenhol reklám van, hogy néha el sem tudod dönteni valamiről, hogy az-e. Sok a bújtatott reklám, mikor írnak egy cikket csak azért, hogy reklámozzanak egy terméket. Vagy csinálnak egy videót érted, aztán két gondolat köz.. DE EZ MIND ELKERÜLHETŐ, HA LETÖLTÖD AZ ADBLOCKERT! Az adblocker megszabadít téged a reklámoktól. Eleged van abból, hogy nem tudsz megnézni egy rohadt videót a jutyún? Eleged van abból, hogy illegális streamingnél folyton felugró ablakok borítanak el? ADBLOCKER! Mert vele vége a reklámoknak!

...ött beszúrnak egy reklámot.

júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

A játék fejlesztője időt, pénzt nem kímélve megcsinálja a játékot feltételezem szeretne kapni valamit ezért cserébe, mert téged és a hozzád hasonlókat szórakoztatja. Megvenni nem akarod, reklámot nézni nem akarsz, sehogy máshogy nem támogatod az alkotót. A megoldás, hogy vagy megveszed a játékot, vagy tűröd a reklámokat, vagy nem jászol ilyenekkel.


Ha zavar, akkor fejlessz ingyenes játékokat magadnak és másoknak.

júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Tévében én lenémítom vagy elkapcsolom annyira nem tudom elviselni! 🤮
júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

A négyesen felröhögtem, köszi! Ez legalább humoros volt!


Az ötös meg egy türhő paraszt, semmi más. Mehetsz dolgodra.

júl. 10. 20:56
 8/28 A kérdező kommentje:

Amúgy ötöske, eddig ki fizetett nekik, amíg nem kellett belefulladnunk?

Érdekes, eddig megéltek, meg fejleszteni is tudtak 20 másodpercenkénti reklám nélkül? Csak most nem?

Mert én nem azt mondtam, hogy egyáltalán ne legyen reklám, hanem ezt a mocskos túlzást mondom én emberellenes bűnnek. Régen is néztem reklámot, dw nem ennyit. Most ellopják az időmet.

Nem kell, hogy válaszolj, okoska. Csak gondolkodj el rajta.

júl. 10. 21:00
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
4. Akkor erre hadd reagáljak egy kicsit komolyabban: az Adblocker-t el kell felejteni mert ugyanúgy beengedi a reklámokat, helyette ott van az uBlock Origin! 👍
júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
Kedvencem, amikor a reklám nem elég, hogy zavar, de még háborús uszítást is kell benne hallgatnom
júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!