Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak itt még PC fanok?

Vannak itt még PC fanok?

Figyelt kérdés

Én például csak gépen játszok, soha nem jutott eszembe, hogy vegyek valami konzolt. És az hülyeség, hogy minden évben új alkatrészeket kell venni a géphez, mert én 2002-ben vettem egy Pentium IV-es gépet, és idén februárban cseréltem csak le, és e 8 év alatt csak egyszer vettem hozzá 1GB RAM-ot kemény 1000-2000Ft-ért...És ez idő alatt tökéletesen működött, és most is csak azért váltam meg tőle, mert egy rokonnak adtam ajándékba, és vettem egy újat, 80000-ért egy csúcskategóriásnak számító gépet, teljesen újonnan. Érdekes, valakinek 200000 egy ilyen gép, bár akinek van esze, az nem a legközelebb eső sarki boltban veszi meg, sőt, nem is Magyarországon...

És mi a helyzet a konzolokkal? Pl. az Xbox Classic 2002-ben jelent meg, alig adtak ki rá játékot, és 2005-ben már jött is az Xbox 360...

Arról már nem is beszélve, hogy ezeknél az új konzoloknál már HD TV kell az igazán jó megjelenítéshez, ami azért közel sem olyan olcsó, mint egy jó LCD monitor...

Ráadásul még flashelni/chippelini is kell, (a PS3-mat nem is lehet), különben meg veheted hozzá a játékokat nem olcsón(az újabb játékok 20-25000Ft körül is lehetnek!), míg PC-n a legdrágább játék is 12000Ft körül van, de már 1000Ft-ért is kapni 1-2 éves, de nagyon jó játékokat?

Kérdezem, van-e itt olyan, aki nem a konzolokat isteníti, hanem még mindig PC-n játszik?


2010. okt. 21. 14:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Én konzolozom, de igazából csak azon kerekedett el a szemem, hogy 20-25e egy játék. WTF? Max 13e egy új játék a megjelenés napján, de inkább 11-12. Nincs bajom a pc pártiakkal, viszont nagyon sok jó játéktól fosztjátok meg magatokat, ami nincs és valószínű nem is lesz pc-re.
2010. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Például? Az autós játékokon kívül mindennek (lásd FPS-ek, TPS-ek, a stratégiákról meg már nem is beszélve, ráadásul ez alig van) xar az irányítása, kezelhetetlen, és azt is el kell mondani, hogy rengeteg olyan játék van, ami meg konzolra nem jelenik meg!
2010. okt. 22. 14:06
 13/15 anonim ***** válasza:
én is pc párti vagyok, de a red dead redemption-t jó lenne, ha kiadnék mááár pc-re...
2010. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért elég elvetemült dolog azt állítani, hogy xar az irányítás. Hozzá kell szokni, azért mert te béna vagy, még nem rossz a kontroller. pc powa
2010. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy rossz, de még a nagy Xbox, megy PS3 fan haverjaim is azt mondják, hogy FPS és TPS játékokra nem jó.
2010. okt. 24. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!