Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak itt még PC fanok?

Vannak itt még PC fanok?

Figyelt kérdés

Én például csak gépen játszok, soha nem jutott eszembe, hogy vegyek valami konzolt. És az hülyeség, hogy minden évben új alkatrészeket kell venni a géphez, mert én 2002-ben vettem egy Pentium IV-es gépet, és idén februárban cseréltem csak le, és e 8 év alatt csak egyszer vettem hozzá 1GB RAM-ot kemény 1000-2000Ft-ért...És ez idő alatt tökéletesen működött, és most is csak azért váltam meg tőle, mert egy rokonnak adtam ajándékba, és vettem egy újat, 80000-ért egy csúcskategóriásnak számító gépet, teljesen újonnan. Érdekes, valakinek 200000 egy ilyen gép, bár akinek van esze, az nem a legközelebb eső sarki boltban veszi meg, sőt, nem is Magyarországon...

És mi a helyzet a konzolokkal? Pl. az Xbox Classic 2002-ben jelent meg, alig adtak ki rá játékot, és 2005-ben már jött is az Xbox 360...

Arról már nem is beszélve, hogy ezeknél az új konzoloknál már HD TV kell az igazán jó megjelenítéshez, ami azért közel sem olyan olcsó, mint egy jó LCD monitor...

Ráadásul még flashelni/chippelini is kell, (a PS3-mat nem is lehet), különben meg veheted hozzá a játékokat nem olcsón(az újabb játékok 20-25000Ft körül is lehetnek!), míg PC-n a legdrágább játék is 12000Ft körül van, de már 1000Ft-ért is kapni 1-2 éves, de nagyon jó játékokat?

Kérdezem, van-e itt olyan, aki nem a konzolokat isteníti, hanem még mindig PC-n játszik?


2010. okt. 21. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
van, például én
2010. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a PC-sek is vannak egy páran, csak sokan nem állnak neki a szájtépésnek arról a régi, és eldönthetetlen vitának, hogy konzol vagy PC a jobb. A legtöbben, akik istenítik a PC-t vagy konzolt, azok született trollok, főleg akik a különböző címek exkluzivitásával indokolják hogy melyik a jobb (tisztelet a kivételnek). De hogy a kérdésre is válaszoljak, én PC-vel tolom, nem érzem hogy kéne egy konzol.
2010. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Én is PC-n játszok. Szerintem a konzol akkor jó, ha nincs PC-d, csak mondjuk laptopod. Mert ugye azon, nem fut el minden játék, meg azért csak jobb mondjuk egy kanapén elterülve egy plazma TV előtt játszani mint egy PC előtt görnyedni egy széken órákig. De mivel nekem se laptopom, se plazma TV-m ezért egy darabig maradok még a PC mellett.:)
2010. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom, hogy sokkal több gamer PC-t adnak el, mint konzolt... Ez azt jelenti, hogy több PC fan van.
2010. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"meg azért csak jobb mondjuk egy kanapén elterülve egy plazma TV előtt játszani mint egy PC előtt görnyedni egy széken órákig"

Hát elmondom neked, hogy a PC-t is rá lehet kötni egy egyszerű kábellel bármilyen TV-re, tehát ha neked az a legnagyobb vágyad, hogy fekve játssz, csak nyugodtan, de én még talán el is aludnék közben.

2010. okt. 21. 15:15
 6/15 anonim válasza:
A konzol csak autós játékokra jó. PC 4ever!
2010. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is csak pc-n játszom..és nem is igazán akarok áttérni a konzolra.Meg amúgy is,szerintem sokkal könnyebb billentyűzettel irányítani egy játékot...bár lehet ezt azért mondom mert ezt szoktam meg :P
2010. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Énis PC párti vagyok, de azért had mondjam el, hogy nagy hülyeséget írtál ezzel a mondatoddaL:"az újabb játékok 20-25000Ft körül is lehetnek!"

Valljuk be ez hülyeség, max a Limited editionok vannak ilyen árban, de PC-n is ennyibe kerülnek. (Amúgy xboxhoz is lehet olcsón játékot venni

amúgy: PC powa

2010. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én PS2-t szereztem be, mert arra még adnak ki játékokat, nem drága, depl. elvihetem haverjaimhoz akiknek nincs PC jük és eltudok hülyülni velük.
2010. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pc a legjobb...soha nem vennék konzolt... rezeghetnek felőlem azok dráótnékül orrba-szájba
2010. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!