Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Half Life 1 fanok, hogy kell...

Half Life 1 fanok, hogy kell továbbjutni ennél a résznél? Esetleg bug?

Figyelt kérdés

Épp a Half Life 1-et játszom végig, és elakadtam elég rendesen egy jellegzetes résznél. A képekről szerintem felismerni.

[link]

[link]

Úgy kéne továbbjutnom (elvileg, több youtube-os végigjátszást megnéztem), hogy a képen balra levő rács mögött a robotot kell szétrobbantani, a mögötte lévő szobában. Igen ám, de NEM TUDOM KINYITNI A RÁCSOT. Akármelyik video-végigjátszást néztem, nem volt benne a rács, csak a robot...és már semmilyen nem használt, vagy használható kapcsoló nincs a pályán...és régebbi mentésem se.

Előre is köszi a segítséget!


2010. nov. 1. 05:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Eloszor az elektromossagot vissza kell kapcsolnod, kovesd a balra levo jaratot. Fel a letrakon. Aztan egy bunker. Aztan valahol le kell ugranod ha jol emlekszem (2005 korul vittem vegig utoljara szoval nem biztos hogy minden pontos). Az ellenfel pedig nem robot hanem egy nagy alien.
2010. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, hasonlóan csináltam én is. Sőt, a végigjátszásban is ez volt. Csak amikor visszaérkezek, akkor már az alien (ezek szerint) rács mögött van...tehát ezért nem tudok továbbmenni...és az a sínen futó jármi, amit be kéne indítani, e nélkül meg nem hajlandó:S
2010. nov. 1. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor valoban bug, ha jol emlekszem az aliennek a megerkezesedkor at kellett volna tornie a racsot es az ot levo katonakkal harcolnia. Nincs mas hatra mint ujra tolteni a palyat...
2010. nov. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!