Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Far Cry 5, New Dawn vagy Far...

Far Cry 5, New Dawn vagy Far Cry 6?

Figyelt kérdés
Melyik Far Cry részt ajánlanátok először? Az ötödik résznek a története hallomásból eléggé jó. És a bejárható terület, begyűjthető lootok is eléggé jók. Elvileg a Story missionon kívűl is letud kötni a játék. A New Dawn ugyanott játszódik csak más a terep, sztori mert hozzá kapcsolódik a történethez meg itt van XP pont. Környezetileg a hatodik rész tetszik a legjobban. De sokan mondják, hogy nem a legjobb rész mert a játék elején de még közepén is túl kevés a bejárható terület és ezzel a felfedezni való is, hogyha valaki kicsit leakar térni a küldetésekről és ez túl sokáig elvan húzva. Addig kevesebb a bejárható terület mint az ötben. Viszont a végére nagyon jó tud lenni a hatodik rész. De sokan addig unalmasnak találják.

2023. szept. 22. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A három közül a FC5 tetszett a legjobban. (De egyébként a Far Cry 2 és a Primal a kedvenceim). A FC6 túl vontatott. A New Dawnt utáltam, pár óra alatt elegem lett.
2023. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3-tól kezdve igazából minden Far Cry ugyanarra a gerincre épül, így ami kb a legfontosabb, hogy hangulatban melyik fog meg legjobban. Ha a Blood Dragont nem számolom nekem pl az 5 tetszett legjobban ilyen tekintetben.
2023. szept. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a FC5 tetszett a legjobban. Utána szerintem egy jó levezetés a New dawn, szerintem az is elég jó játék. Persze, azért nem olyan, mint az 5, mert ez leginkább egy kiegészítő. De ebből is sokat kihoztak. Nekem őszintén szólva a FC6 tetszett legkevésbé, mert: túl hosszú, de már unalmasan és egyben repetatív, sok a nyakatekert erőltetett misszió benne. Sztem a kettő közül (Far cry new dawn vagy Far cry 6) a Far cry new dawn jobb, én biztos azt játszanám előszőr. De leginkább az 5-tel kezdeném, mert a New dawn nagyon az ötre épül.
2023. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!