Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Far Cry 6 is van olyan jó...

A Far Cry 6 is van olyan jó mint korábban a 4 és az 5?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni?

2022. aug. 18. 19:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Na meg a Primal is nagyon jó volt
2022. aug. 18. 19:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt kapod csak más körítésben, lényegében nem változik semmi.
2022. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Így van... semmiképp sem rosszabbak, de sajnos nem is jobbak. Olyan minimális a változás... a környezet változik ugyan, de az élmény ugyanaz, és negyedszerre is ugyanazt játszani rohadás unalmas. Gagyi... az újítások teljesen hülyeségek (cd fegyver, kutyasegéd, stb...)


A 2 még ugye egy új dolog volt,akkor egy teljesen új játékot építettek fel a nulláról, miután a crytec (első rész fejlesztője) kivált a kiadótól, de a farcry név a kiadónál maradt. Aztán jött a 3, ami egy őrült jó főgonoszt hozott, eltaláltak benne mindent, a legjobb rész lett. Azóta viszont megyünk lefelé a szériával a süllyesztő legaljára... Retekunalmasak az újabb részek 😕

Just cause-zal játssz, az kicsit jobb, ha még nem ismered.

2022. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez inkább arról szól adott környezet kinek hogy tetszik. A 4-et pl sokan szerették, én annyira nem voltam érte oda, mert simán nem vagyok oda azért a kultúráért. Az 5 viszont tetszett, mert átjött a hangulata. Vagy ott a Blood Dragon, azt imádtam pl.

6-al úgy vagyok, hogy az a környezet megint nem érdekel túlzottan, így majd ha lesz leárazva valamikor eléggé akkor beszerzem aztán unalmasabb estékre jó lesz.

2022. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát úgy őszintén szólva nekem a 4 tetszett a legjobban. A jó környezet miatt, illetve szerintem Pagan volt a legjobb főgonosz. Igaz, hogy Vaas dumái nagyot ütöttek. De Pagannak jobb volt a megjelenése az alap stílusa is adta nagyon. Érződik rajta az a tipikus humoros, perverz, állat. De az is, hogy igazából ugye nem is ő a rossz fiú. Hanem Amita és Sabal.

Maga ez a dolog is nagyon tetszet, amikor kiderült, hogy igazából Pagan nem is olyan rossz. És a sztori is eléggé viccesen lett megfogalmazva. :D De közben egész érzelmes a sztorija.

Az ötödik rész meg azért tetszet nagyon mert az a tipikus full beteg sztorit és a genyó karakterek ugye Seed család. Főleg Joseph és Jacob. Jacobon érződik a keménység az ellenálokkal szemben viszont az is, hogy nem áll teljesen Joseph oldalán. Joseph pedig maga a beteges vallási megnyilvánulásai és a tervei miatt adta be.

Még egy Far Cry 5-höz hasonlóan beteg OW játékot nem találsz.

Tehát a 4 csak bizonyos értelmekben mutatott újat. De azokat a legmagasabb szintre emelve.

Viszont az 5 a maga kis beteges dolgaival nekem egy teljesen új játékot hozott el. Bár a játékmenet ugyanaz. De mégis hova tudna újulni a Far Cry.

Gondolom a Far Cry 7 sem a Marson fog játszodni pedig olyat azért megnéznék

2022. aug. 19. 01:15
 6/9 anonim ***** válasza:
5-nek az egyik DLC-je majdnem ott játszódott, hogy nem a Földön az tuti, mondjuk azt pont nem vittem végig csak a zombisat meg a vietnámit. :D
2022. aug. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt vágom de nincsen olyan konkrét kialakítása és története mint az alap FC részeknek. Az FC Primal pl pont azért különleges mert hasonló mint a 3 vagy a 4 csak az őskorban játszódik legalább.
2022. aug. 19. 01:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk eltalálták, merész volt, de összejött. Egyszer volt pletyka egy iylen vámpíros-erdélyi " van helsing " mellékágról is, de abból pl nem eltt semmi, pedig az is fun lett volna.
2022. aug. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal lebutítottabb, mint a régebbi Far Cryok. Pl nem lehet benne fejlődni, tanulni, nincsenek skillek. Túl szájbarágós az egész. A sztori elemek hülyeségek, különösen a két hisztis punk zenész, a valóságban nem az olyanok vezetik a forradalmat. Stb...

Túl nagy a hangsúly az elfogadtatáson, a katonák 90%-a nő, az emberek 90%-a meleg.

2022. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!