Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wii vagy PS3?

Wii vagy PS3?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 15:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
47%

ma 18:13

Igazat adok neked!

Én már évek óta konzolokal foglalkozok,és az xbox messzemenöleg veri mindet..


Kezdjük ott hogy még a régi xbox classic-nak a controller-e

is jobb mint a ps3 meg wii eggyütvéve..és akkor csak még a kontroleröl beszéltünk..régi xboxon is vannak jó gamek,és nagy élményt nyújtnak,1-2 játéknak van olyan jó grafikája hogy messzemenöleg megfelel minden követelménynek..Xbox 360 controlerre meg annál nincs is jobb,eddig a legjobb volt amit a kezembe fogtam,a legkézreálóbb..A x360-ban csak egy v mi nem tettszik hogy a régebbieket muszály felpörgetni mintkét ventit és igy már nekem elég hangos,sajna tényleg csak ez az egy rossz van benne,viszont a jasper alap laposokat meg már jobban megcsinálták,nincs felpörgetve a ventijük,5 volton mennek..am na akkor ha megnézed a ps3-nak a controllere,inkább csak ps fanoknál népszerü és elfogadot,mert amúgy eggyáltalán nem esik kézre,és persze akkor ott van még hogy eredeti játékokat kell venned hozzá mert nem lehet módositani,és ha annyira gazdag vagy akkor miért ne,de igysem kapni meg minden gamet ami kijött rá,mivel itt elég kevés jött be európába a boltokba..wii meg nem tudom nekem olyan disney feelingje van,mintha mesevilágnak készült volna nem a real világnak,a controlerre meg hát hánynom kell..

2010. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Az, hogy te nem foglalkozol konzolokkal az tuti.
2010. nov. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Elismerem én is, hogy az Xbox 360-nak a legkényelmesebb a controllerja, de a Wii-nek azért nem olyan a controllerja, hogy kényelmes legyen, hanem így voltak képesek belerakni a mozgásérzékelőket.
2010. nov. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
2010. nov. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
CSAK ÜGY MÉGEGYSZER KI HANGSÚLYOZOM HOGY A KIIB*SZOT XBOX NEM SZEREPEL A KÉRDÉS SEMELYIK RÉSZÉBEN AZT KÉRDEZTEM " Wii vagy PS3?" MOST HOGY A PICS*BA JÖN EHEZH A KÉRDÉGHEZ AZ XBOX ????????????????????? :@:@:@:@:@:
2010. nov. 13. 11:47
 26/35 anonim ***** válasza:
Wii:) Sokkal jobb:D
2010. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Wii

Sokkal izgalmasabb, élvezetesebb játékok vannak. Ami játék meg van PS3-ra, annak a 90%-a van PC-re is!

2010. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Wii mert az király a PS3 meg csak olyan mint a számítógép csak ott csak játszani lehet rá kell kapcsolni a Tv-re és ilyen szar konzol irányító van hozzá. Szóval Wii.
2011. júl. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Az Xbox meg max. a Ps.eket veri de a Wii-t tuti nem. Mert sokkal korszerűbb és élvezetesebb irányítani a játékot a mozgásoddal mint a sz*r gombokat nyomogatni. Játszani a gépen is lehet nem kell hozzá XBOX 360 meg PS-ek. De a wii egy külön játékkonzol. Egy külön világ.
2011. júl. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Egy kulon vilag szoftver nelkul. Most tenyleg mit jottok egy olyan konzollal melyre iden meg nem jelent meg rendes jatek es tavaly (a legjobb eveben) kb 5-6 jobb minosegu jatekot tudott felmutatni. Ha causal vagy akkor talan Wii, ha hardcore akkor biztosan PS3...
2011. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!