Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wii vagy PS3?

Wii vagy PS3?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 15:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Wii az annak való aki nagyon keveset játszik pS3 meg annak aki sokat(vagy keveset de akkor sok ideig)
2010. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:

Előző, te nagy hülyeséget mondtál, lehet a PS3-mal is keveset és a Wiivel is sokat. De hogy a lényegre térjek.


A Wii-n sokkal változatosabb, élvezetesebb, de kevésbé felnőttes játékok vannak. A PS3-at viszont sokminden másra is lehet használni, mint játékok. Ha játékra kell és szereted a lövöldözést, vagy ha multimédiás platformot akarsz, akkor PS3, ha pedig csak jó, élvezetes játékokat akarsz, akkor Wii.

2010. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése!Én a wii-t szeretem jobban.
2010. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Szerintem a Wii, élvezetesebb, élethűbb.
2010. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Wii jobb, minden téren.:)
2010. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
54%
ps3 inkább, nem jön be az ugrálós wii.
2010. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Szerintem Wii mert könnyű kezelni hiszen csak a botkonzolt kell mozgatni
2010. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ami tetszett wii-re az olyan hogy aligkell mozgatni:(
2010. okt. 5. 19:55
 9/35 anonim ***** válasza:

PS3an valtozatosabbak a jatekok (pl heavy rain, littlebig planet, gran turismo, sfiv, metal gear, god of war, uncharted, final fantasy, dead space stb) mint a wiin (mario, mario galaxy, mario kart, zelda, metroid, monster hunter sports), sokkal nagyobb a valasztek (wiin kb 15 jatekot erdemes megvenni, a ps3an legalabb 60t), jobb a grafika, van bluray es erosebb a multiplayer. Raadasul a move megjelentesevel a sony lekoppintotta a nintendo fo erosseget (motion controller) es jovore jon ki a 3d. Tovabba a Wii jovoje se tul rozsas szoftver szempontjatbol: Az Epic Mikey es Zelda Skyward Swordon kivul semmi nem jon ki a kovetkezo hat honapban, mig a ps3n l5-20 eros cim (pl Assassins Creed Brotherhood, Mass Effect 2, Killzone 3, Blackops, Medal of Honour, stb).


Ket dolog ami a Wii mellett szol az hogy olcsobb es N64 es Gamecube jatekok teljesen kompatibilisek a Wiivel (mig a ps2 jatekok vagy nem futnak vagy rosszul futnak a ps3n; a ps1 jatekok egy resze se fut).

2010. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
54%
Egyértelműen ps3, amúgy mi inkább az xbox360 vettük meg.
2010. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!