Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyjából kezdő gamerként...

Nagyjából kezdő gamerként érdemes megismerkednem az elmúlt évtizedek jelentősebb játékaival?

Figyelt kérdés
Hogy pl. felismerjem, ha valami egy másik ötletére épül, vagy csak annak ócska másolata. Ha igen, hogy fogjak neki?
2023. febr. 7. 13:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem tök felesleges ilyen listákra hivatkozni mivel az teljesen egyén függő.

Meg hogy kinek mi a jelentős régi játék ?


Meg milyen eszközre ? Pl egy Underground 2 vagy egy Uncharted 2 akkor annak számít ? Vagy nem ?

Mind PS2-n előbbit mind PS3-on utóbbit több ezret eladtak belőle anno.


Akkor ez most jelentősebb játék-nak számít ?


Az ízlés az egy szubjektív dolog. Én láttam már olyan videot hogy legjobb FPS-ek és oda tette a gyerek a Call of Duty Infinite Warfare-t.


Szóval ezért inkább én hanyagolnám a listákat. Döntsd el te magad azt kész.

2023. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, akkor nem foglalkozom ezzel.
2023. febr. 9. 11:28
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
#11: Hát bizony az Infinite Warfare nálam is ott figyel a TOP10 FPS listán, a kampánya is kiváló volt, de a multiplayere egyszerűen zseniális.
2023. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem. Mi a célod ezzel?
2023. febr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de már leírtam. Köszönöm.
2023. febr. 11. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!