Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik még olyan játék PC-n...

Létezik még olyan játék PC-n ami egy sorozatnak is megfelel és brilliánsan össze van rakva minden szempontból és van olyan mély mint az L.A. Noire (nem kell hogy hype-szindrómába szenvedjen)?

Figyelt kérdés
2023. febr. 4. 08:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem a Rockstarban, hogy régen a fő vonal mellett még ilyen játékokon dolgoztak.

Most meg semmi.

2023. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mert nem a Rockstar munkája hanem az ausztrál Team Bondié, ami sajnos meg-megszűnt.
2023. febr. 4. 09:05
 3/19 A kérdező kommentje:
Igazából az a Rockstar csodája, hogy kiadták PC-re, nekem egy különleges meglepetés volt főleg hogy mostmár 60 FPS-el is lehet neki nyomni.
2023. febr. 4. 09:06
 4/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ahoz azert kell egy beallitottsag akinek ez tetszik

tobbseg a konyed felszines jatekokat szereti


szerintem valamilyen szinten a detroit become human hasonlo pl


porgos akcios jatekokat szereti a tobbseg nem a "kalandjatekokat"

2023. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Modern Warfare trilógia, ha már könnyedebb :)
2023. febr. 4. 09:39
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Life is Strange. Szerintem azon ritka játékok egyike, amiben a fejlesztők mindent eltaláltak. Történet, hangulat, szinkron, zene, minden.
2023. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
brilliáns az LA Noire? lol... nem rossz játék, de a sztori qrvára el van baszva, mert ha kijátszod akkor a végén kiderül hogy a játék felétől kezdve mindenki ártatlan volt, és mindenkit ártatlanul sitteltél le aki gyanús is volt, és teljesen felesleges volt az a több órányi gameplay :D Emellett semmi tennivaló nincs a városban se a játék után, se közben, és az az állandó vezess ide-oda minden egyes küldetésnél...
2023. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mass Effect, Witcher, Heavy Rain, Resident Evil, Metal Gear, Death Stranding, GTA
2023. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Visszatérve az L.A. Noire-hoz; én egészen máshogy emlékszem...
2023. febr. 5. 21:48
 10/19 anonim ***** válasza:

#9 nem akarok spoilerekbe belemenni, de ne mond már hogy a végén nem az derül ki hogy ő volt az eddigi gyilkosságok mögött, olyan gyilkosságok ahol te nyomoztál és embereket ítéltél el, szóval ártatlanokat, és ez a játék hibája mert arra appellál, hogy valaki BIZTOS a tettes, csak ki kell derítened hogy ki, de a végén derül ki hogy igazából nem is ők voltak és tök feleslegesen kényszerített bele a játék az ítélkezésbe.


Hogy pontosan melyik meg mennyi az ilyen fals küldetés arra már nem emlékszem, nem az egész játék, de talán onnantól amikor átkerülsz a gyújtogatási ügyekre vagy mi. Már vagy 10 éve játszottam kicsit homályosak az emlékek de ezért nem játszottam újra soha :D

2023. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!