Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez melyik régi játék? Autókkal...

Ez melyik régi játék? Autókkal üldöznek, 10 éves netes játék.

Figyelt kérdés
Szóval az a lényege, hogy valamilyen gyanús furgonnal jönnek utánam, én pedig egy sárga, vagy fehér vagy mittudomén milyen kiskocsival vagyok, kicsi, gyors, és ahogy haladok, bővül a pálya, ők viszont egyre többen vannak. Lehet szerezni életet a kocsinak, ami egy kulcsot jelez a pályán, így ábrázolva hogy életet tudok szerezni. Sietni kell végig, egy percre sem lehet megállni konkrétan. Nyilván Angol címe van, asszem valami Run szerepel benne, de ebben sem vagyok teljes mértékben biztos. Szimulátorhoz hasonló a grafikája. Mint mondtam ingyenes volt anno, netes játék, még laptopról is lehetett játszani.
2023. febr. 3. 20:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!