Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Star stable ban hogyan kell...

A Star stable ban hogyan kell különleges járásmódot vagy különleges mozdulatot csinálni a lóval?

Figyelt kérdés
olyan lovam van akivel mindkettőt meg lehet csinálni. tudom hogy valamelyiket a 2 közül a space gombbal lehet megcsinálni de a másikat mivel?

2023. jan. 30. 15:15
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom, melyik az a ló, mert mostanában csak régi modelleket veszek, de szerintem Shift és ügetés
2023. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A különleges mozdulatot állásból space gomb. Ez egy rövid animáció, ami közben van ami mozog is, van ami nem.

A különleges járást lépésből a shift + előre gombokkal tudod elérni, ebben folyamatosan megy addig, amíg le nem állítod a hátra gombbal, amivel visszatér lépésbe (vagy neki nem megy valaminek és ezért megáll). Ugrani különleges járásban nem lehet.

Van olyan ló ami csak különleges mozdulatot tud, olyan is ami csak különleges járást, olyan is ami mindkettőt, meg olyan is ami egyiket se (a legtöbb ló ilyen). A vásárlás előtt meg tudod nézni, hogy van-e neki és ha igen mi az. Már meglévő lovaknál meg egyszerűen csak próbáld ki, ha nem tudja akkor nem csinál semmit.

2023. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!