Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől különleges a gamer szék?

Mitől különleges a gamer szék?

Figyelt kérdés
2022. dec. 19. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Irodai szék egy adag parasztvakitassal.
2022. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
semmitől
2022. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Különleges attól, hogy hátra fele le lehet dönteni, a kartámla tud forogni kicsit jobbra/balra stb.

Az már más kérdés, hogy a különleges mennyire nem jelenti azt, jobb mint egy normális irodai szék. Egy jó irodai szék ad neked egy biztos gerinctartást meg nevel téged, hogy kell tisztességgel ülni.

Ezzel szemben a gamer szék eladható, mert LED fény van benne, meg tudod a nevébe berakjuk hogy "gamer", mert most ez a menő. Kb akkora parasztvakítás mint a "gamer" por, amitől jobban lősz stb. Ugyan az, mint egy energiaital a boltban, csak hát a nevében benne van hogy "gaymer", érted.

2022. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Bizonyítottan több FPS-ed lesz tőle. Meg alacsonyabb pinged.


Amúgy nem soktól, jellemzően ergonomikus kialakításúak, segít megfelelő pózban ülni. Ugyanezt megteszi egy jobbfajta irodai szék is, de az nem olyan színes-szagos, ugyebár.

2022. dec. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 van, 3 különböző helyen.


A saját házamban:

Predator Thronos Air

Szerintem nem nagyon kell magyaráznom, hogy mitől "különleges". Minden tökéletesen a helyén van, a Samsung Odyssey G950NU tökéletesen passzol bele és az ív és a távolság tökéletes ahhoz, hogy egészen perifériáig menjünk. Biztosítva van keretig elég hely ahhoz, hogy kényelmesen hátra is tudjam dönteni, ha pedig kontrollerrel játszanék, akkor elég nagy az ülőfelület ahhoz, hogy felhúzzam a lábaimat és a térdemen játsszak. Emellett sikerült pár kiegészítő vassal gömbszerűen körbeépítenem egy 53+2 hangszórós rendszerrel, aminél tökéletesebb szerintem a világon nem létezik belsőnézetes játékokhoz.

Hosszabb meneteknél pedig a masszázs funkció sem utolsó.


A budapesti házamban:

Herman Miller X Logitech Embody

Ott nem szoktam annyit játszani, de mikor igen, akkor szeretnék kényelmesen. A gerincet lekövetni képes ergonomikus háttámla és ülés laprugó nekem nagyon bejött, ha mégiscsak hosszabban ragadnék ott, sem lesz gond, akármilyen pozícióban vagyok.


Iroda:

Thermaltake Argent E700

Itt is gamer széket használok. A kagylós ülőrész és a masszív párnázottság nagyon jót tesz a rengeteg munkában töltött időben, tárgyalásoknál. Nem fogja elvenni a fókuszt az, hogy most zsibbad a lábam, vagy oldalra fordulnék, vagy bármi.


Én ezekben találtam meg azt ami miatt be akartam szerezni különleges székeket.

Nem pedig azért mert ahogyan a korábbi válaszolók mondják, miszerint "gaymer" van a nevében és "LED"-es, vagy mert "színes-szagos" irodai szék lenne.

2022. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!