Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Èrdemes Xbox series s ről...

Kaika26 kérdése:

Èrdemes Xbox series s ről váltani ps5 re?

Figyelt kérdés
Ps5 ön gondolkozom az exkluzív miadt de nem tudom èrdemes lenne e mert series x -ben is gondolkodok ha leszámítva az exluzívokat van köztük különbség? Samsung odyssey g5 monitoron játszok
2022. nov. 29. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

series X-nél jobb a grafika, stabilabb az FPS, 4k felbontás, kb ennyi.

PS5 az exkluzívok miatt jobb szerintem, de csak azért mert nekem személy szerint azok jobban bejönnek.

2022. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
aszerint döntsd el mivel akarsz játszani illetve mi van a haveroknak
2022. dec. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"mi van a haveroknak" Ez ma már szinte soha sem probléma, mert a legtöbb esetben van átjárás konzolok között.

Van pc-d? Ha van akkor egyik sem kell. Én a gamepass miatt maradnék az xbox oldalon. De, ha kellenek az exkluzívok, akkor sok választásod nincs.

2022. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 aha, igen, tényleg, tök igazad van. de azért a Fortnite-on kívül is van élet
2022. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mai multi játék nagy része multiplatform és cross-play. Nem csak a fortnite. Ha pedig nem multizik akkor meg mindegy, hogy mi van a haveroknak. Vagy van valami amiről nem tudok?
2022. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!